Jak sprawić by Twoje konto na Instagramie wyglądało jak profil influencerki modowej
źródło: Instagram.com/camillecharierre

Lifestyle

Jak sprawić by Twoje konto na Instagramie wyglądało jak profil influencerki modowej

5 prostych trików, by zyskać sławę
23.09.2017

1. Wcześnie wstawaj!

Najlepiej jeszcze przed 8 rano. Dlaczego? Zdjęcia najlepiej wychodzą robione przy naturalnym świetle dziennym. Twoja twarz wygląda wówczas na bardziej wypoczętą, a fotografowane przedmioty są lepiej wyeksponowane.

 

2. Zadbaj o szczegóły

Najlepsze zdjęcia nigdy nie powstają spontanicznie (choć czasem mogą sprawiać takie wrażenie). Liczy się kompozycja i... odpowiednia poza. W końcu na Instagramie pokazujemy najlepszą wersję siebie. O dziubku lepiej zapomnieć, ale pozując, możesz unieść lekko głowę albo odchylić ją lekko na bok, tak by skóra była napięta, a żuchwa podkreślona. Będziesz wyglądać wówczas o wiele szczuplej.

 

Ilu followersów musisz mieć na Instagramie, by zacząć zarabiać duże pieniądze

 

 

@rouje new collection is OUT www.rouje.com / thank you to all my team

A post shared by Jeanne (@jeannedamas) on Sep 12, 2017 at 7:41am PDT

3. Zwróć uwagę na otoczenie

Upewnij się, czy tło nie przyćmi tego, na co chcesz zwrócić uwagę. A najlepiej wykorzystaj je do swoich potrzeb. Niech podkręci Twoją stylizację. Dobieraj je pod kolor ubrań, które masz na sobie albo wręcz przeciwnie – na zasadzie kontrastu. Zastanów się, który styl podoba Ci się bardziej i konsekwentnie się go trzymaj. Twój profil nabierze własnego DNA. W tym celu także...

 

4. Nie naśladuj innych

Nie zabłyśniesz, robiąc to, co inni już dawno zrobili przed Tobą. Nawet, jeśli w naśladowaniu dojdziesz do perfekcji. Znajdź pomysł na siebie, postaw na coś, co Cię wyróżni – charakterystyczną pozę, sposób oświetlenia albo konkretną kolorystykę. Uwypuklij swoje pasje. Jeśli masz słabość do zwierząt, dobrego jedzenia albo czegokolwiek innego, nawet jeśli Twój profil ma charakter modowy, nie wahaj się od czasu do czasu pokazać także coś innego. Konto nabierze charakteru, a Ty zostaniesz zapamiętana.

 

7 sztuczek, by Twój obiad wyglądał świetnie na Instagramie

 

5. Poproś kogoś o pomoc

Zadbaj o różnorodność pokazywanych zdjęć. Obok stylizacji, pokazuj piękne przedmioty albo modne miejsca, które odwiedzasz. A kiedy fotografujesz siebie, nie wystarczy zrobić sobie selfie. W końcu znane influencerki najczęściej pokazują swoje sylwetki. Co prawda zdjęcia robią im profesjonalni fotografowie, ale Ty możesz poprosić o pomoc przyjaciółkę albo chłopaka. W końcu (prawie) za każdym zdjęciem na Instagramie stoi „instahusband”. :)

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo