Sposób na idealny wieczór filmowy

Lifestyle

Sposób na idealny wieczór filmowy

Co powiesz na telewizor prosto z Hollywood?
06.10.2017

Doznania jak w sali kinowej

Kochamy jesień za coraz dłuższe wieczory! Wreszcie mamy mnóstwo czasu na kameralne seanse filmowe, którymi możemy cieszyć się w domowym zaciszu. Oczywiście żadnej szanującej się kinomance nie wystarcza już komputer, a oglądanie naszych ulubionych filmów bez dobrej jakości głośników i monitora jest wykluczone. Oprócz wygodnej kanapy, ciepłego koca, czegoś pysznego i oczywiście długo wyczekiwanego filmu, potrzebujemy prawdziwie kinowej jakości dźwięku i obrazu.

Tak, jak chciał reżyser

77-calowy telewizor plazmowy Panasonic TX-77EZ1000 został stworzony z myślą o odwzorowaniu oryginalnej koncepcji twórców filmu. Jest to najnowszy i jak dotąd największy model tej firmy. Swoją premierę miał na tegorocznej edycji prestiżowych targów technologicznych IFA w Berlinie, a w sprzedaży znajdzie się już tej jesieni.

 

 fot. materiały prasowe

Naszą uwagę zwrócił fakt, że model TX-77EZ1000 został w całości zaprojektowany i skonfigurowany pod okiem ekspertów z Hollywood, dzięki czemu oglądamy film w wydaniu audiowizualnym w pełni zgodnym z zamysłem jego twórcy. Co więcej, telewizor spełnia wymogi nowego standardu obrazu Ultra HD Premium, opracowanego przez międzybranżową organizację UHD Alliance, zrzeszającą wytwórnie filmowe, dystrybutorów materiałów, firmy technologiczne i producentów elektroniki domowej, do której należy też firma Panasonic.

Ekran został zaprojektowany w najnowszej, oryginalnej technologii Master HDR OLED, dzięki której zobaczymy każdy szczegół obrazu jasno i szczegółowo. Technologia HDR Brightness Enhancer umożliwia wydobycie z cienia słabo oświetlonych scen. Z kolei absorbujący światło z otoczenia filtr absolutnej czerni (Absolute Black Filter) niweluje odbicia, dzięki czemu czerń na ekranie niemal nas pochłania. Idealne odwzorowanie oryginalnych kolorów jest możliwe dzięki zaawansowanemu procesorowi Studio Colour HCX2, który zestraja ze sobą wszystkie funkcjonalności telewizora.

Twórcy telewizora Panasonic TX-77EZ1000 zadbali też o najnowocześniejszy system audio w formie oddzielnego soundbara. Dynamic Blade Speaker to system 14 głośników, w tym 8 basowych, 4 średniotonowe i 2 wysokotonowe. Bas podbija specjalny radiator, nadający dźwiękowi przejmującą głębię.

Zaawansowane technologie i... prosta obsługa

Hi-tech idzie w parze z prostym w obsłudze interfejsem dzięki inteligentnemu systemowi My Home Screen 2.0. Dzięki temu z łatwością dotrzemy do wszystkich źródeł naszych ulubionych treści, nie wyłączając Netflixa, YouTube czy Amazona. Grasz na konsoli? Panasonic TX-77EZ1000 poradzi sobie z najbardziej dynamicznymi grami!

 fot. materiały prasowe

 

A to wszystko ukryte w ultracienkim monitorze! Nie musimy chyba dodawać, że uwielbiamy luksusowy design tego modelu. Przyznacie, że świetnie prezentuje się we wnętrzu!

 


fot. materiały prasowe

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo