Zainspiruj się wnętrzami nowojorskiego apartamentu Ivanki Trump
fot. Trump International Realty

Lifestyle

Zainspiruj się wnętrzami nowojorskiego apartamentu Ivanki Trump

Penhouse przy Park Avenue jest aktualnie na sprzedaż
05.10.2017

Apartament Ivanki Trump – inspiracje

Pod jednym z najbardziej ekskluzywnych adresów w Nowym Jorku, jakim jest Park Avenue numer 502, znajduje się mieszkanie Ivanki Trump, które wystawiono na sprzedaż. Niestety nie znalazł się dotąd chętny na zakup penthouse'u córki prezydenta (za niespełna 3 miliony dolarów). Dlatego też apartament można również wynająć. Miesięczny koszt to ok. 38 tys. złotych.

 

Jak Ivanka Trump wypadła podczas wizyty w Polsce?

 

Te z nas, które wcale nie chcą przenosić się do Nowego Jorku, mogą zainspirować się wnętrzami zaprojektowanymi dla Ivanki Trump. Penthouse, który znajduje się w kamienicy z 1927 roku, zajmuje ponad 140 metrów kwadratowych, ma dwie sypialnie, dwa salony, jadalnię oraz dwie marmurowe łazienki. Jak zostały one zaprojektowane?

 

Tak wygląda wejście do apartamentu Ivanki Trump / źródło: Trump International Reality

Duży metraż apartamentu pozwolił zachować otwartą przestrzeń, na której znalazły się meble w stylu klasycystycznym oraz antyki. Modny eklektyzm widoczny jest w doborze kolorów i dodatków. Obok zabytkowego kredensu można zobaczyć nowoczesny żyrandol w intensywnym odcieniu niebieskiego. Meble w naturalnych odcieniach brązu mieszają się z elementami w żywych barwach. W mieszkaniu przeważa kolor niebieski, który tu nie wydaje się wcale agresywny. Może warto się do niego przekonać?

Zobaczcie wszystkie zdjęcia!

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo