Superlekkie słuchawki Philips FLITE Everlite SHL4805

Lifestyle

Superlekkie słuchawki Philips FLITE Everlite SHL4805

Ultralekkie słuchawki dla aktywnych
14.11.2017

Uwielbiamy włączyć naszą ulubioną muzykę, aby zrelaksować się po treningu! Najczęściej dla większego komfortu wybieramy słuchawki douszne, jednak używanie tego rodzaju słuchawek przez dłuższy czas nie jest korzystne dla naszego słuchu. Firma Phillips wypuściła właśnie na rynek model bardzo lekkich słuchawek nausznych, który rozwiązuje ten problem. Ultralekkie słuchawki Philips Flite Everlite SHL4805 to doskonałe rozwiązanie dla aktywnych kobiet.

 

fot. materiały prasowe

 

Z brzmieniem o doskonałej jakości idą w parze minimalistyczny design i lekka konstrukcja, która świetnie trzyma się na głowie. Ergonomiczne gąbki nie tylko zwiększają komfort noszenia, ale tłumią wszelkie dźwięki z zewnątrz, co pozwala na maksymalne oderwanie się od świata.

 

fot. materiały prasowe

 

Czysty i wyrazisty dźwięk zapewnia membrana o grubości 32 cm. Słuchawki są jednocześnie kompatybilne ze smartfonami – dzięki funkcji zdalnego sterowania łatwo odbierzesz telefon. Dodatkowym atutem słuchawek jest to, że są składane – łatwo możesz je schować nawet do niewielkiej torebki. Wygodę użytkowania zapewnia płaski, nie plączący się kabel.

 

Słuchawki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: złoto-białej oraz grafitowej. Kupisz je w dobrych sklepach elektronicznych

 

Cena:179,99 PLN

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo