UWAGA KONKURS! Wygraj powieść Cary Delevingne – WYNIKI
fot. REX Shutterstock/East News

Lifestyle

UWAGA KONKURS! Wygraj powieść Cary Delevingne – WYNIKI

Top modelka właśnie zadebiutowała w roli pisarki!
06.11.2017

Choć ma dopiero 25 lat, może pochwalić się wieloma sukcesami. Najpierw zrobiła spektakularną karierę jako modelka, współpracując z największymi graczami branży mody, z Chanel na czele. Później postanowiła spróbować swych sił w roli aktorki. Zagrała m.in. w Papierowych Miastach, Legionie Samobójców, a ostatnio także w filmie samego Luca Bessona Valerian i Miasto Tysiąca Planet. Przy okazji zdobywając ogromną popularność na Instagramie – jej konto śledzi ponad 40 milionów fanów. A to jeszcze nie wszystko!

 

Cara Delevingne – 10 faktów, które musicie znać

 

This is only the beginning..... #MirrorMirror

A post shared by Cara Delevingne (@caradelevingne) on Oct 5, 2017 at 5:40am PDT

Cara Delevingne debiutuje w roli pisarki

W październiku Cara Delevingne zadebiutowała bowiem jako pisarka. Jej książka „Mirror, Mirror” ukazała się w Polsce 11 października nakładem wydawnictwa Jaguar (światowa premiera miała miejsce 6 dni wcześniej w rodzinnym mieście gwiazdy – Londynie). Na jej łamach Cara wspomina okres dorastania, który, jak twierdzi, jest jednym z najciekawszych, ale i najtrudniejszych w życiu każdego człowieka. I opisuje perypetie czwórki przyjaciół – Reda, Leo, Rose i Naomi, dla których sposobem na przetrwanie nastoletnich lat jest wspólna pasja – muzyka. Tytuł „Mirror. Mirror” nawiązuje właśnie do nazwy założonej przez nich kapeli. Ale i do lustra (ang. mirror), które jeśli się rozbije, jest już nie do naprawienia. Podobnie, jak nieodwracalnie zmienia się życie bohaterów po tym, jak Naomi zostaje znaleziona nieprzytomna w Tamizie. I choć policja twierdzi, że próbowała popełnić samobójstwo, przyjaciele wszczynają własne śledztwo...

 

UWAGA KONKURS!
Jeśli chcecie wiedzieć, jak kończy się ta historia, mamy dobrą wiadomość – czeka na Was 5 egzemplarzy książki. Wystarczy, że napiszecie, dlaczego powinna trafić właśnie do Was. Na odpowiedzi czekamy od 17 do 26 października pod adresem: konkurs@harpersbazaar.pl Najciekawsze uzasadnienia nagrodzimy książkami. Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie tu.

 

AKTUALIZACJA:
Dziękujemy za moc wiadomości z uzasadnieniem, dlaczego powieść Cary powinna trafić w Wasze ręce. Spośród nich wybraliśmy 5, które przekonały nas najbardziej. Szczęśliwcami są: Wiktoria K., Karolina N., Agnieszka T., Justyna Z. oraz Rebeka N. Z nagrodzonymi skontaktujemy się mailowo. Gratulujemy!

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo