Jackie Kennedy i jej niezawodny sposób na pakowanie walizki
fot. Getty Images

Jackie Kennedy i jej niezawodny sposób na pakowanie walizki

Co zawsze było w jej walizce?
09.11.2017

Jackie Kennedy i jej sposób na podróżowanie z klasą

Książka Kathy McKeon „Jackie's Girl” jest niezwykłym źródłem inspiracji. Autorka przez lata była osobistą asystentką Jackie Kennedy, więc o niej i o jej nawykach wie chyba najwięcej. Z książki McKeon można dowiedzieć się na przykład jednej rzeczy, która dla małżonki JFK była najważniejsza, gdy przychodziło do pakowania. Tą rzeczą były chusteczki...

 

Gdzie siadać w samolocie, by podróż była najbardziej komfortowa?

 

Była asystenka Jackie Kennedy wiedziała, że styl jej szefowej jest jej wizytówką i stanowi niezwykle ważnym element całości, „Gdy kładłam walizki pani na łóżku w pokoju gościnnym, wszyscy od razu wiedzieli, że szykuje się podróż. To właśnie ja wiedziałam kiedy i gdzie, w końcu ja ją pakowałam”, komentowała Kathy McKeon, „O wyjazdach musiałam wiedzieć wystarczająco wcześnie, by mieć czas na to, by spakować walizki pani. Do tego zawsze potrzebowała dużej ilości chusteczek, którymi dokładnie wypełniałam rękawy, nogawki i kieszenie, tak by zminimalizować zagniecenia”.

Czyżby to była jej największa tajemnica dobrego wyglądu? Zawsze gotowa, wystylizowana i... odpowiednio wyprasowana? :) Całe szczęście, że w hotelach są żelazka lub parownice i nie musimy martwić się o pomięte ubrania w podróży. 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie