Jednorożce zdetronizowane! Teraz to one robią furorę. Nie tylko na Instagramie
źródło: Instagram.com/llamawithnodrama

Jednorożce zdetronizowane! Teraz to one robią furorę. Nie tylko na Instagramie

Poznajcie najmodniejsze zwierzęta sezonu
08.11.2017

Musimy się przyznać. Darzyłyśmy je skrytym uczuciem odkąd w dzieciństwie obejrzałyśmy „Nowe szaty króla” – disneyowską animację z 2000 roku o perypetiach króla Kuzco, który za swoją arogancję został zamieniony... w lamę. I właściwie dopiero pod tą postacią dał się polubić.

Dziś lamy darzymy jeszcze większym uczuciem i mamy na to pełne usprawiedliwienie. To właśnie one wyprzedziły jednorożce i są najpopularniejszym zwierzętami na Instagramie. A właściwie nie tylko tam. Lamy są teraz wszędzie!

 

Bluza Bittersweet Clothing, 233 zł / fot. pakamera.pl

 

Ich wizerunki zdobią elementy wyposażenia wnętrz – poduszki czy kapy (wrażenie przytulności gwarantowane!), a także ubrania (najczęściej bluzy). Można je sobie wynająć na wesele (serio, elegancko ubrane odprowadzą Cię do ołtarza), a nawet zapisać się na terapię z lamą jako psychoterapeutą. I nie trzeba nas przekonywać, że jest ona skuteczna.

 

Had so much fun at Hailey & Abe's wedding! #spreadthellove #weddingllamas #classycamelids @rojothellama

A post shared by WeddingLlamas (@weddingllamas) on Sep 16, 2017 at 5:52pm PDT

 

Wystarczy na nie spojrzeć, by od razu być w lepszym humorze. Jeśli nie wierzycie, zajrzyjcie na profil @llamawithnodrama, który już śledzi ponad 100 000 obserwatorów. „For a daily dose of smiles” – zapewnia w bio i nie są to puste słowa. Bohaterka profilu – mała pluszowa lama podróżuje po całym świecie, jada w najlepszych restauracjach, żegluje i spotyka się z przyjaciółmi. Potrafi zaskoczyć! Zwłaszcza, że czasem pojawia się zupełnie nieoczekiwanie. Lepiej więc przenieście się na Instagram. Nic lepszego niż tam już Was dziś nie spotka.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie