Dlaczego by nie...
Harper's Bazaar Polska, grudzień 2017

Dlaczego by nie...

przeczytać grudniowego numeru Harper's Bazaar Polska?
16.11.2017

Dlaczego by nie... porozmawiać z Julią Roberts, bohaterką naszej najnowszej okładki i obejrzeć jej przepiękne zdjęcia autorstwa Alexiego Lubomirskiego?

 

Dlaczego by nie... cofnąć się w czasie do lat 80. i 90. – okresu największej świetności domu mody Versace i ponownie zachwycić się seksownymi i pełnymi przepychu projektami utalentowanego Gianniego?

 

Dlaczego by nie... spędzić dnia z Cindy Crawford, top modelką lat 90. i ambasadorką zegarków marki Omega?

 

Dlaczego by nie... przekonać się, że styl boho sprawdza się nawet w warunkach biurowych? I korzystając z podpowiedzi naszych stylistek, ubrać się tak do pracy?

 

Dlaczego by nie... sprawdzić, w które postacie z „Gwiezdnych wojen” wcieliły się czołowe modelki: Kendall Jenner, Bella i Gigi Hadid, Taylor Hill i Kaia Gerber?

 

Dlaczego by nie... dowiedzieć się, jak zatrzymać młodość na zawsze (a przynajmniej na długo)?

 

Dlaczego by nie... przenieść się do Paryża, by zobaczyć jak 100 lat po swoich narodzinach wygląda haute couture?

 

Dlaczego by nie... odkryć skarbów polskiego designu (a następnie zobaczyć je na żywo podczas warszawskiej wystawy w Muzeum Narodowym)?

 

Dlaczego by nie... z laureatem literackiego Nobla 2017, Kazuo Ischiguro pofantazjować na temat ludzkiej pamięci (a także sprawdzić, jakie książki pisarz... czyta)?

 

Dlaczego by nie... za sprawą dodatku Bazaar Art nie sprawdzić, co inspiruje polskie gwiazdy i projektantów oraz jakie obrazy wiszą na ścianach w ich domach?

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie