Świąteczny upominek od D&G prosto z Harrodsa, na który na pewno Was stać
fot. kolaż redakcja

Lifestyle

Świąteczny upominek od D&G prosto z Harrodsa, na który na pewno Was stać

Może ktoś wybiera się do Londynu na zakupy?
20.11.2017

Świąteczne upominki od Dolce & Gabbana

Włoski duet, któremu wiele życzyło bankructwa (pamiętacie jeszcze aferę z niepłaceniem podatków i ich dług sięgający trzystu milionów euro... ?), jest wciąż właścicielem jednego z największych domów mody na świecie. Z każdą kolekcją i kontrowersjami, ugruntowują swoją pozycję. A ten, kto widział ich świątecznym market w londyńskim Harrodsie wie o czym mówimy. Bajkowa wystawa kosztowała kilka milionów funtów, ale jak mówią insiderzy, inwestycja już się zwróciła... a do świąt jeszcze chwila. 

Na gwiazdkowym jarmarku Dolce & Gabbana można kupić mnóstwo designerskich wspaniałości. Większość z nich kosztuje krocie. Jednak mamy wspaniałą informację dla tych z odrobinę mniej wypchanymi portfelami, bowiem Dolce & Gabbana weszło w działkę... spożywczą.

 


źródło: Harrods.com

Świąteczne zakupy w Harrods

Teraz będąc w Lodnynie możecie zaszaleć i zrobić zakupy w Harrodsie lub wysłać po nie tam znajomych mieszkających na Wyspach.

Na świątecznym markecie w Londyńskim Harrodsie znajdziecie wspaniałe rzeczy z metką włoskiego duetu. Od ubrań i dodatków przez meble i wszelkiego rodzaju akcesoria. Wszystko w baśniowym niemal klimacie zachęca do zakupów. Jednak nie każdy może pozwolić sobie na ekstrawaganckie upominki na gwiazdkę – 10 tysięcy złotych za torebkę czy krzesło to dosyć dużo. Jednak 5-10 funtów za paczkę pysznego makaronu nie wydaje się już tak wygórowana. Miłośniczki gotowania na pewno docenią ten designerski „gadżet”. Bo jeśli jeść makaron to tylko w sycylijskim stylu z logo Dolce & Gabbana. Już widzimy te zdjęcia na Instagramie... :)

 

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo