Wiesz w jakim wieku kobieta jest najbardziej pewną siebie?
fot. Imax Tree / FREE

Lifestyle

Wiesz w jakim wieku kobieta jest najbardziej pewną siebie?

Kiedy mamy najwyższą świadomość swojego ciała i umysłu?
07.12.2017

Kobieta i pewność siebie

Czy wiesz kiedy kobieta czuje się najlepiej w swoim ciele? Kiedy ma 18-lat i całe życie przed nią, 25-gdy odrobinę wie czym jest życie, a może po 30-tce, gdy może powiedzieć o sobie, że jest prawdziwą kobietą? Okazuje się, że nie! Według najnowszych badań kobieta, dopiero w wieku 50-lat jest w pełni świadoma swojego ciała i umysłu. To właśnie wtedy jest pewna siebie, jak nigdy wcześniej. Zdziwione?

 

Najpiękniejsze gwiazdy na Ziemi są starsze niż myślicie

 

Żyjemy w czasach, gdy najpiękniejszą kobietą na świecie jest 49-letnia Julia Roberts, kiedy jesteśmy świadome starzenia się i możemy temu w łatwy sposób przeciwdziałać. Możemy też to zwyczajnie zaakceptować. Ruch body positive walczy ze stereotypami na temat piękna. Modelki plus size, seksbomby po 70-tce. Taki właśnie jest świat w 2017 roku. A będzie tylko lepiej! Przynajmniej mamy taką nadzieję.

Z badania przeprowadzonego przez LifetimeDaily na 1000 osób w różnym wieku i płci, wynika, że piękno nie idzie w parze z młodością. Ponad 50 proc. ankietowanych uznało, że piękno nie jest zależne od wieku. Zaś osoby w wieku około 50 lat wykazywały największą pewność siebie. Były najbardziej zadowolone z tego, jak wyglądają. Może to powinno nam dać coś do myślenia?

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo