Prezent dla kreatywnej indywidualistki

Lifestyle

Prezent dla kreatywnej indywidualistki

Będzie zachwycona!
12.12.2017

Wydawać by się mogło, że zegarek to oklepany i nudny pomysł na prezent. Dodatkowym problemem staje się wybór modelu, który przypadnie do gustu osobie obdarowywanej. A gdyby tak dać jej pełną dowolność w kwestii wyboru paska, cyferblatu i całej reszty? Marka Swatch stanęła na wysokości zadania i stworzyła kolekcję personalizowanych zegarków Swatch X You. Koniec z wielogodzinnym surfowaniem w Internecie i spacerami po sklepach!

 

Fot. materiały prasowe

 
Możemy przebierać w kolorach, stylach i motywach. A jak stworzyć taki personalizowany zegarek? Wystarczy wejść na www.shop.swatch.com.pl lub odwiedzić stacjonarny salon firmowy Swatch,  wybrać rozmiar kopert Gent lub New Gent, a cała zabawa jest już w rękach przyszłej właścicielki zegarka. Swatch umożliwia zaprojektowanie oryginalnego czasomierza do najdrobniejszego szczegółu – możemy zadecydować nawet o kolorze spinki czy szlufki zegarka.

Są duże szanse, że Twoja przyjaciółka będzie zachwycona takim prezentem. Swoim dziełem może pochwalić się, udostępniając zdjęcie otamowane #swatchXme.

 

Fot. materiały prasowe

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo