4 rzeczy, w które warto zainwestować, wprowadzając się do własnego mieszkania
źródło:Instagram.com/thefrugality

Lifestyle

4 rzeczy, w które warto zainwestować, wprowadzając się do własnego mieszkania

Sorry Ikea...
25.12.2017

Elementy wystroju wnętrz, w które warto zainwestować

Mamy świadomość, że to nie najlepszy moment. W końcu pewnie na samo mieszkanie wydaliście już sporo pieniędzy (które nierzadko trzeba jeszcze z czasem oddać bankowi...). Jednak, wprowadzając się do własnego M na niektórych rzeczach po prostu nie można oszczędzać. Zwłaszcza, jeśli na parapetówkę planujecie zaprosić wszystkich znajomych (w tym byłego chłopaka i jego nową dziewczynę). W co warto zainwestować? Sprawdziliśmy, co na ten temat mówią architekci wnętrz.

 

1. Porządne łóżko i kanapa 

Bez nich się nie obejdziecie. Warto więc wybrać najwygodniejszy (i korzystny dla kręgosłupa) materac oraz najbardziej komfortową sofę. Najlepiej taką, która pozwala na zmiany aranżacji, np. modułową. Postawcie na wysoką jakość, bo to właśnie te elementy wystroju będą z Wami przez lata. O ile oczywiście na początku dobrze wybierzecie.

 

Couch potato

A post shared by Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) on Sep 17, 2017 at 9:15am PDT

 

2. Tkaniny 

To one nadają wnętrzu sznytu, sprawiając że wydaje się bardziej luksusowe. Sprawcie więc sobie elegancką pościel i stylowe zasłony. Nie muszą być spektakularne, ważniejsze, by były wysokogatunkowe. 

 

Architekt gwiazd zdradza, jak sprawić, by nawet niewielkie mieszkanie wyglądało luksusowo

 

3. Lampy

Nie bójcie się wydać na nie majątku, gdy znudzi się Wam już Wasze nowe mieszkanie, je zawsze możecie zabrać ze sobą. Polecamy postawić więc na klasykę designu albo lampy przywozić ze sobą z podróży. Nie trzeba przecież ograniczać się do jednej. Cała kolekcja nada wnętrzu odpowiedniego nastroju. 

 

4. Meble

Jeśli planujecie wybrać się po meble do Ikei, lepiej zmieńcie plany. A przynajmniej nie kupujcie tam pełnego wyposażenia. Perełką w mieszkaniu niech będą meble z duszą – robione na zamówienie i z solidnego drewna – takie przetrwają lata. Może więc poszukać ich na pchlim targu?

 

Zapomnijcie o minimalizmie, poznajcie wnętrzarski trend, który kochają fashionistki

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo