Co robią kobiety w Los Angeles, by być fit?
fot. Getty Images

Lifestyle

Co robią kobiety w Los Angeles, by być fit?

To miasto jest wyjątkowo... dziwne?
29.12.2017

Kobiety w Los Angeles i ich sposób na bycie fit

Miasto Aniołów rządzi się własnymi prawami. Nie ma chyba drugiego takiego miejsca na Ziemi, gdzie kult piękna i ciała jest tak wysoko rozwinięty. Do głowy Wam nie przyjdzie, co kobiety wyprawiają, by utrzymać hollywoodzką sylwetkę. 

Bycie fit w Europie znaczy co innego. Zdrowie odżywianie, dbanie o ciało i umysł. Przede wszystkim ze względu na zdrowie. W Los Angeles bycie fit znaczy przede wszystkim piękny wygląd. Kobiety z zachodniego wybrzeża wystawione są na ocenę i to nie tylko ze względu na bliskość z Hollywood. Całoroczne lato i eksponowanie ciała też robi swoje. Zatem co kobiety w Los Angeles robią, by być fit?

Amerykański Harper's Bazaar zapytał mieszkanek miasta jaka jest ich codzienna rutyna. Bez aktywności fizycznej się nie obywa. Codzienne treningi; joga, boks, taniec, boot camp, pilates,  bieganie to jedne z podstawowych zajęć. Według nich ruch to podstawa, to nieodzowna część ich życia – lifestyle. To jak? Po świętach mamy wyrzuty sumienia i zaczynamy dzień porannym joggingiem? Pamiętajcie, przede wszystkim dla zdrowia! Nikogo jeszcze nie zabiło kilka zbędnych kilogramów.

 

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo