Idealny prezent dla przyszłej panny młodej?
fot. materiały prasowe

Lifestyle

Idealny prezent dla przyszłej panny młodej?

A może coś, co zapewni jej spokój i opanowanie?
08.01.2018

Przygotowania do ślubu bez stresu

Czy wiedziałaś, że ślub jest klasyfikowany jako siódme najbardziej stresujące wydarzenie w życiu człowieka? Jeżeli pragniemy, aby ten dzień był naprawdę wymarzony, czas przygotowań staje się sumą dziesiątek decyzji, spotkań i kalkulacji. To niesamowicie stresujące. Stworzenie odpowiedniej tabelki w arkuszu kalkulacyjnym na pewno jest przydatne, ale w pewnym momencie okazuje się, że trzeba ją modyfikować czy poprawiać, co generuje dodatkowe poddenerwowanie i marnuje cenny czas. Masz wśród bliskich przyszłą pannę młodą? A może sama planujesz ślub? Znalazłyśmy piękny i bardzo praktyczny gadżet, dzięki któremu dzień ślubu naprawdę będzie najpiękniejszym dniem w życiu, a czas przygotowań – czystą przyjemnością.

 

fot. materiały prasowe

 

Pretty Little Planner to sprytny i pięknie wykonany notes, który jest przeznaczony specjalnie do zaplanowania wszystkich czynności związanych z przygotowaniami do ślubu i wesela. To taki mały prywatny konsultant ślubny – poprowadzi przyszłą pannę młodą przez cały proces planowania ślubu,  w odpowiednim miejscu przypominając, inspirując i doradzając.

 

Niezawodny i… stylowy partner

fot. materiały prasowe

 

Notes ma 196 stron i jest połączeniem plannera ślubnego z poradnikiem pełnym wskazówek, jak zaplanować idealne wesele. Jest też pięknie i solidnie wykonany. Ma poręczny format B5 i jest w grubej szytej oprawie z okuciami w kolorze rose gold. Luksusowy papier o gramaturze 120g pozwala na swobodne pisanie zarówno długopisem, jak i piórem - bez ryzyka, że będzie przebijać. W środku znajdują się też tasiemki do zaznaczania stron i koperta,  w której można schować potrzebne wizytówki i dokumenty. Dzięki kompletowi złotych naklejek panna młoda decyduje, w jakim miesiącu zacznie przygotowania – wybierając nazwę miesiąca i odpowiadający mu układ dni tygodnia i przyklejając je w wyznaczonym miejscu w arkuszu miesięcznym. Dzięki możliwości personalizacji naklejkami, używanie plannera staje się nie tylko proste, ale też przyjemne!

 

fot. materiały prasowe

 

Planner posiada 12 arkuszy miesięcznych i odpowiednią do tego ilość arkuszy tygodniowych. Podział na panele takie jak "priorytety", "pamiętaj", czy "do załatwienia" ułatwia przejrzyste robienie notatek i planowanie kolejnych zadań. W notesie ślubnym jest miejsce nie tylko na wszystkie potrzebne kontakty i adresy, ale też na rozpisanie budżetu, listy gości, odpowiedniego fotografa, czy doskonale skonstruowanego scenariusza. Dzięki tak szczegółowo zaprojektowanemu plannerowi przyszła panna młoda może być pewna, że nic jej nie umknie i wszystko będzie miała pod kontrolą. Pretty Little Planner jest przy okazji tak piękny, że z przyjemnością będzie zabierany na każde spotkanie!

 

Pretty Little Planner kupisz w przedsprzedaży na stronie: www.prettylittleweddings.pl/sklep

 

fot. materiały prasowe

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo