Najbardziej epickie imprezy w historii
fot. Getty Images

Lifestyle

Najbardziej epickie imprezy w historii

Czyli jak imprezuje bohema artystyczna?
31.12.2017

Najsłynniejsze imprezy w historii

Bogaci i wpływowi mają pewną łatwość w urządzaniu wystawnych imprez. Mogą zwrócić się do najlepszych w swym zawodzie – planistów, florystów, kucharzy. A pieniądze pozwalają im na realizowanie nawet najbardziej szalonych pomysłów.

Na opisywanych przyjęciach lista gości zazwyczaj jest imponująca. Zresztą często są to powtarzające się nazwiska. Niekiedy organizowane zabawy należą do cyklicznych i wpisanych w obowiązkowy kalendarz imprez. Innym razem to wydarzenia niepowtarzalne i wyjątkowe. Daje się też zauważyć słabość do przebieranek. A i zwierzęta odgrywają niebagatelną rolę. Jak to kiedyś powiedział Yves Saint Laurent i bohater naszej galerii ,,Moda jest jak impreza. To nic innego jak strojenie się i odgrywanie roli”. Zgadzacie się ?  

1. Pięćdziesięciu najpiękniejszych  

fot. Getty Images

 

Życie towarzyskie w Fabryce Andy’ego Warhola to była wielka, nieustająca zabawa. Jedna z imprez przeszła do legendy, tak samo, jak lista bawiących się na niej gości. Muza gospodarza Edie Sadgwick, aktorka Judy Garland, pisarz Tennessee Williams… to tylko część z nazwisk. W tym przypadku cyfra pięć nabiera wręcz symbolicznego znaczenia. Zabawa miała miejsca w 1965 roku, zostało zaproszonych na nią 50 gości, którzy bawili się do 5 nad ranem. A ponadto myśl sformułowana przez artystę, że ,,w przyszłości każdy będzie sławny przez 15 minut”. 

Zajrzyjcie do naszej imprezowej galerii:

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo