Te trendy wnętrzarskie są oficjalnie passé
fot. Getty Images

Lifestyle

Te trendy wnętrzarskie są oficjalnie passé

Co nie jest już modne?
02.01.2018

Jakie dodatki do wnętrz nie są już modne w 2018 roku?

Moda wnętrzarska zmienia się co sezon, pewne rzeczy po prostu wychodzą z obiegu. I tak jak każdy tworzy swoje mieszkanie jak mu się żywnie podoba, to wiele osób śledzi najnowsze trendy. W związku z tym mamy dla Was cztery tendencje, które w 2018 roku już nie są trendy.

 

W co warto zainwestować kupując mieszkanie

 

1. W tym roku moda na eksponowanie światła wychodzi z obiegu. Chodzi oczywiście o żarówki (klosze, wielkie świetlówki i lampki w tym kształcie), które były hitem od jakiegoś czasu. Industrialne wnętrza zastępujemy ukrytym oświetleniem. 

2. Popularne od jakiegoś czasu blaty granitowe zastępowane będą teraz szlachetnymi marmurami i kwarcem. Oczywiście trendy przychodzą i odchodzą dlatego nie warto inwestować w radykalne zmiany. Jednak jeśli dopiero planujecie kuchnie pomyślcie o tej bardziej luksusowej wersji.

3. Kolejnym trendem, z którym się żegnamy jest drewno z odzysku. Stoły ze starych drzwi, blaty z wiekowych desek czy stoliki z drewna sprzed stu lat odchodzą... do lamusa. Rustykalny, dekadencji, ale bardzo przytulny klimat mieszkań zamieniany będzie na bardziej nowoczesny. Niestety z tą tendencją trudno nam będzie się pożegnać.

4. Specjaliści mówią, że w roku 2018 podłogi z egzotycznego drewna zastępowane będą klasycznymi wersjami np. dębowymi. Bambus, heban i inne niezwykle kosztowne drewno odchodzi w zapomnienie. 

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo