3 rzeczy, których podobno nigdy nie powinnaś zakładać do samolotu
fot. Getty Images

Lifestyle

3 rzeczy, których podobno nigdy nie powinnaś zakładać do samolotu

Były pracownik lotniska radzi
06.01.2018

Czego nigdy nie zakładać do samolotu?

Brytyjski Harper's Bazaar wziął na warsztat sprawę mody lotniskowej. Okazuje się, że stylizacje w podróży, ale przede wszystkim do samolotu są dla wielu kobiet niezwykle istotne. Szukają w internecie inspiracji, podpatrują looki celebrytek... A wydawać, by się mogło, że na podróż samolotem należy przede wszystkim myśleć o wygodzie. Modne dresy, sportowe buty i pakowna torba. 

 

Idealna torba na lotnisko? Na co stawiają gwiazdy?

 

Jednak teraz zamiast radzić, co nosić, doradzamy czego nigdy nie zakładać do samolotu. Harper's Bazaar UK, mówi, że według specjalistów powinno się unikać:

1. Długości maxi, sukienki i spódnice, podobno wzbudzają nieufność funkcjonariuszy granicznych. Tego typu ubrania sprawiają wrażenie, że można coś schować pod fałdami materiału. Pomyślałybyście?

2. Podczas podróży należy unikać też metalowych spinek i wszelkiego rodzaju wsuwek. Te w zależności od stopnia wrażliwości urządzenia kontrolującego mogą spowodować alarm. Niby banalne, ale chcąc spokojnie przejść przez kontrolę należy unikać również biżuterii i metalowych aplikacji.

3. Według pracowników granicznych, najgorszym elementem garderoby, jakie można założyć na lot samolotem są... spodnie  – bojówki. Podobno te wszystkie kieszonki przerażają pracowników granicznych i skłaniają ich do odpowiedniej kontroli. Co Wy na to?

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo