Ty też możesz zamieszkać w willi Gianniego Versace
fot. materiały prasowe Villa Casa Casuarina

Lifestyle

Ty też możesz zamieszkać w willi Gianniego Versace

Wnętrza są obłędne!
08.01.2018

Zobaczcie wnętrza willi Gianniego Versace

Słynny projektant kupił ją w 1992 roku i od tego czasu położona w Miami przy Ocean Drive willa Casa Casuarina była jego ulubionym miejscem do życia. We wnętrzach, równie luksusowych, barwnych i wzorzystych jak moda, którą tworzył, najlepiej wypoczywał. Nierzadko bawiąc się do białego rana w gronie najznamienitszych gości. Niestety także tu, a konkretnie na schodach prowadzących do wejścia domu, w 1997 roku został zastrzelony przez seryjnego mordercę, Andrew Cunnanana... (tragicznemu zdarzeniu poświęcona jest najnowsza seria American Crime Story, którą na małych ekranach zobaczymy już 17 stycznia).

 

Dziś w ponad 2000-metrowej posiadłości liczącej 10 sypialni i 11 łazienek mieści się hotel Villa Casa Casuarina, w którym może zamieszkać każdy. Wystarczy, że z odpowiednim wyprzedzeniem zrobi rezerwację, a następnie... sowicie zapłaci. Noc w jednoosobowym apartamencie kosztuje bowiem 1199 dolarów. Być może jednak jest warta swojej ceny. W wilii podziwiać można bowiem oryginalne marmury, freski i złocenia, a także charakterystyczną głowę meduzy – będącą symbolem Versace do dziś.

 

Do dyspozycji gości są nie tylko pełne przepychu, przestronne pokoje – w tym dawna sypialnia mistrza, ale i (wybudowany jeszcze przez Gianniego) basen oraz klimatyczna restauracja serwująca najlepsze dania kuchni włoskiej oraz szeroki wybór win. Prawdziwa uczta dla zmysłów! Przekonajcie się, zaglądając do naszej galerii.

 

12 zaskakujących rzeczy, których nie wiedzieliście o Giannim Versace

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo