Harper's Bazaar Polska kończy 5 lat!
kolaż

Harper's Bazaar Polska kończy 5 lat!

Jak będziemy świętować ten jubileusz?
06.02.2018

Harper's Bazaar Polska ma już 5 lat

W lutym 2013 roku na naszym rynku pojawił się pierwszy w historii numer polskiej edycji Harper's Bazaar. W zeszłym roku jako tytuł świętowaliśmy 150-lecie na świecie, w tym roku świętujemy 5-lecie w Polsce. A jubileuszowy numer BAZAAR Polska trafi do kiosków pod koniec lutego. A tymczasem możemy zdradzić, że mamy dla Was wiele urodzinowych niespodzianek.

 

Harper's Bazaar najstarszym magazynem o modzie na świecie

 

5 lat to może niewiele, ale w świecie mediów to wystarczająco, by poznać swoich czytelników i stworzyć wspaniałą społeczność. Harper's Bazaar od zawsze był wspaniałym inkubatorem młodych talentów, inspirował i pomagał dobrze ubierać kobiece ciała, oraz ich umysły.

 

Mamy nadzieję, że miło wspominacie ostatnie 5 lat w naszym towarzystwie. Ponieważ przed nami kolejne wspaniałe modowe i kulturalne doznania. Świętujcie z nami nasze urodziny!


„Mam cichą nadzieję, że przez te pięć lat Harper's Bazaar stał się dla Was ważnym magazynem, a każde kolejne wydanie było źródłem inspiracji. I że na pytanie „Dlaczego by nie… przeczytać najnowszego Bazaara” podacie mnóstwo argumentów za tym, by po niego sięgnąć”, mówi Joanna Góra, redaktor naczelna Harper's Bazaar Polska.

 

Poznajcie bliżej wyjątkową historię Harper's Bazaar:

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie