Witamy w nowym świecie HarpersBazaar.pl
fot. materiały prasowe

Witamy w nowym świecie HarpersBazaar.pl

Co dla Was przygotowaliśmy?
09.02.2018

„Mam cichą nadzieję, że przez te pięć lat Harper's Bazaar stał się dla Was ważnym magazynem, a każde kolejne wydanie było źródłem inspiracji. I że na pytanie «Dlaczego by nie… przeczytać najnowszego Bazaara» podacie mnóstwo argumentów za tym, by po niego sięgnąć”, mówi Joanna Góra, redaktor naczelna Harper's Bazaar Polska.

 

Przypominając tym samym, że polska edycja magazynu świętuje właśnie swoje 5. urodziny! A to doskonała okazja, by odświeżyć wygląd naszej strony, która jest wirtualnym odzwierciedleniem tytułu. Strona jest bardziej nowoczesna i stworzona w zgodzie z najnowszymi trendami technologicznymi. Ponadto została zoptymalizowana pod kątem UX i czasu ładowania oraz viewability. Oprócz tego do oferty wprowadziliśmy atrakcyjne sekcje specjalne i moduły dla naszych reklamodawców, którzy w otoczeniu treści Premium mogą zaprezentować swoje produkty. 

Nowa odsłona HarpersBazaar.pl

Bo choć świat internetu rządzi się innymi prawami niż prasa tradycyjna, staramy się na łamach HarpersBazaar.pl, pisać o modzie i lifestyle'u w sposób wyjątkowy. Nie stronimy od nowinek z życia gwiazd, ale równie często piszemy o historii mody. Proponujemy Wam też autorskie cykle, jakich nie znajdziecie nigdzie indziej w polskim internecie.

Teraz do naszych stałych formatów takich, jak „Kwestionariusz”, „BAZAAR Odkrywa” czy „24/24” (nawiązującego do kultowej już rubryki „24 godziny z...” z drukowanej wersji magazynu) dołączają nowe cykle. 

Startujemy choćby z „Przykazaniami stylu”, na łamach których odkryjemy sekrety doskonałego wyglądu osobistości z branży. Pierwszym gościem będzie... redaktor naczelna Harper's Bazaar Polska – Joanna Góra. Rusza też „BAZAAR Talent” –  platforma do promocji młodych i zdolnych ze świata mody, kultury i sztuki. W produkcji są również nowe cykle wideo. 

„Chciałabym, by HarpersBazaar.pl kojarzony był z jakością, której wciąż brakuje w internecie. Tworząc nasze treści pamiętamy o DNA Harper's Bazaar, który jest najstarszym magazynem o modzie na świecie. Mamy zamiar wciąż mocno wspierać polską modę i, jak dotychczas, dostarczać Wam unikatowe i ekskluzywne materiały. Obiecujemy też zapewniać Wam najświeższe newsy, by BAZAAR towarzyszył Wam na co dzień. Będąc dla Was przyjemnością – niezależnie od tego, czy przeglądacie magazyn, czytacie artykuły na stronie czy oglądacie posty na Instagramie”, dodaje Joanna Mroczkowska, redaktor prowadząca HarpersBazaar.pl

 

Joanna Mroczkowska / fot. Mateusz Tyszkiewicz

Komentarze

Polecane dla Ciebie