Dlaczego by nie... przeczytać marcowego numeru Harper's Bazaar
Harper's Bazaar Polska, marzec 2018

Dlaczego by nie... przeczytać marcowego numeru Harper's Bazaar

I świętować z nami 5 lat istnienia w Polsce
22.02.2018

Dokładnie 5 lat temu w Polsce po raz pierwszy pojawił się Harper's Bazaar – najstarszy na świecie magazyn o modzie dla „dobrze ubranych kobiet o dobrze ubranym umyśle”. To właśnie dlatego najnowszy, marcowy numer jest dla nas tak wyjątkowy. Mamy nadzieję, że urodziny będziecie świętować razem z nami. Zwłaszcza, że z tej okazji przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji. Dlaczego by nie wybrać się więc do kiosku?

 

Dziedzictwo Harper's Bazaar

 

Dlaczego by nie... zobaczyć pierwszej w Polsce sesji mody wyreżyserowanej przez Małgorzatę Szumowską? Zwłaszcza że wspólnie z mistrzynią przed obiektywem stanęła odkryta przez nią aktorka Małgorzata Gorol.

Dlaczego by nie... spędzić 24 godzin z Maciejem Zieniem, jednym z najsłynniejszych polskich projektantów?

Dlaczego by nie... dowiedzieć się wszystkiego, co najważniejsze, o kolekcjach na wiosnę-lato 2018 (w końcu przed nami całkiem nowy sezon w modzie!)?

Dlaczego by nie... poznać bliżej 33-letniej reżyserki Jagody Szelc, laureatki Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych oraz zdobywczyni Paszportu „Polityki”? I pozostać wierną czytelniczką naszego nowego cyklu „Talent Bazaar”, w którym będziemy przestawiać wschodzące gwiazdy świata mody, kultury i sztuki?

Dlaczego by nie... przygotować się na nadejście wiosny, do swojej kosmetyczki wkładając najmodniejsze pomadki, cienie i lakiery (podpowiadamy, które będą hitem)?

Dlaczego by nie... zachwycić się nowymi twarzami modelingu, którym już wróży się świetlaną karierę? Zwłaszcza, że w sesji Carine Roitfeld prezentują na sobie pierwsze looki z najważniejszych światowych pokazów?

Dlaczego by nie... wybrać się z nami do prywatnego świata Krystyny Jandy?

Dlaczego by nie...  dowiedzieć się, od samej Diane Kruger, co naprawdę znaczy być gwiazdą?

Dlaczego by nie... zapoznać się z dekalogiem modowych przykazań na wiosnę i lato.

I wreszcie...

Dlaczego by nie... powspominać razem z nami najciekawszych wywiadów i najpiękniejszych sesji minionego pięciolecia?

Harper's Bazaar, marzec 2018

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie