Dlaczego by nie... powitać wiosny z najnowszym numerem Bazaar?
Harper's Bazaar, kwiecień 2018

Dlaczego by nie... powitać wiosny z najnowszym numerem Bazaar?

Z polską top modelką Anną Jagodzińską na okładce
22.03.2018

Choć pierwszy dzień wiosny mamy już za sobą, pogoda wcale nas nie rozpieszcza. Dlaczego by nie poprawić sobie humoru kwietniowym wydaniem Bazaar z Anią Jagodzińską na okładce? Zwłaszcza, że top modelka spogląda z niej zza bukietu kwiatów w (modnych) pastelowych kolorach? Skojarzenia z sukienką Moschino, którą można było oglądać na wybiegu podczas pokazu domu mody na wiosnę-lato 2018, są tu nieprzypadkowe – kreacja przyleciała do nas z samego Mediolanu! A to tylko jeden z powodów, dla których warto sięgnąć po najnowszy numer.

Harper's Bazaar Polska, kwiecień 2018 r.

 

Dlaczego by nie... spędzić 24 godzin z Zofią Chylak, polską projektantką, której torebki urosły już do rangi it-bags (warszawianki straciły dla nich głowę!)?

Dlaczego by nie... nauczyć się, jak zaadaptować kowbojski styl do warunków miejskich?

 

Dlaczego by nie... odpowiedzieć sobie na pytanie „Sneakersy czy szpilki”, poznając najpierw argumenty światowej sławy projektantów (a następnie wybrać idealny model dla siebie)?

Dlaczego by nie... powspominać Azzedina Alaię – „ostatniego z wielkich krawców”, który przez 40 lat dawał kobietom siłę i niezwykłą pewność siebie?

Dlaczego by nie... dowiedzieć się, kim chciał kiedyś zostać Wes Anderson, ekscentryczny reżyser filmowy (mistrz cukierkowej estetyki), którego najnowsza produkcja „Wyspa psów” niebawem wchodzi do kin (wcześniej przynosząc mu nagrodę podczas ostatniego Berlinale)?

Dlaczego by nie... przeczytać wywiadu z Andrzejem Stasiukiem, który specjalnie dla nas przemógł swą niechęć do kolorowych magazynów i zgodził się z nami porozmawiać?

Dlaczego by nie... wspólnie z nami odkryć talentu Agnieszki Świętek, studentki ilustracji w Cambridge, która właśnie wydała swój komiks „Obiecanki” – wart uwagi debiut w zdominowanym przez mężczyzn świecie powieści graficznych?

Dlaczego by nie... uśmiechnąć się pod nosem, oglądając dowcipne wizerunki zwierząt narysowane przez Józefa Wilkonia (i przeczytać rozmowę z mistrzem)?

Dlaczego by nie... wybrać się w podróż do Angoli, afrykańskiego kraju, o którym mówi się, że stworzył go Bóg?

Dlaczego by nie... zarazić się pasją do polskiego wzornictwa od Krystyny Łuczak-Surówki, krytyk i historyk designu, która na jego punkcie ma absolutnego bzika?

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie