Co mają wspólnego kawa i najmodniejsze zwierzęta Instagrama?
Costa Coffee i Alpaki na Okęciu / fot. materiału prasowe

Co mają wspólnego kawa i najmodniejsze zwierzęta Instagrama?

I nie chodzi o to, że bywają słodkie
14.04.2018

Jeśli choć w połowie kochacie kawę tak bardzo jak my, nie musimy Wam mówić, ile przyjemności potrafi sprawić przedpołudniowa filiżanka naparu (albo raczej jego wielki kubek). Nie byłybyśmy jednak sobą, gdybyśmy nie pochwaliły się okolicznościami, w jakich ostatnio miałyśmy okazję delektować się małą czarną. Zwłaszcza, że na samo wspomnienie robi nam się cieplej na sercu. A to dlatego, że podobną słabość mamy do zwierząt, między innymi uroczych, puchatych i całkiem charakternych alpak i lam – najpopularniejszych obecnie czworonogów na Instagramie. I z pełną odpowiedzialnością możemy potwierdzić – są bardzo fotogeniczne!

 

To właśnie w ich towarzystwie mogłyśmy napić się kawy w warszawskiej hodowli „Alpaki na Okęciu”, by następnie naszych nowych przyjaciół zabrać na spacer po okolicy (wy też możecie to zrobić, wystarczy, że wcześniej umówicie się telefonicznie). Co jednak alpaki mają wspólnego z pobudzającym napojem? To proste – wywodzą się z Peru! Podobnie jak ziarna, z których od niedawna możecie wypić kawę w wybranych kawiarniach Costa Coffee (między innymi na warszawskim Lotnisku Chopina). 

Nowość marki wyróżnia kwiatowy aromat, a także wyjątkowy smak będący udanym połączeniem cytrusów z karmelem i czekoladą. Pachnie przepięknie, a do tego niesamowicie pobudza, mogąc pochwalić się mocą większą niż w przypadku klasycznej mieszanki. Dajcie się więc namówić na... kawę z dripa (nie tylko z ziaren z Peru, ale i specjalnie parzoną). Przejrzystą, subtelną,
pozbawioną goryczy, za to o mocno wyczuwalnych naturalnych nutach. Niebo w gębie!

Kokosowa rewolucja w Costa Coffee

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie