Popularna marka odzieżowa zrobiła furorę w Mediolanie
fot. materiały prasowe COS

Popularna marka odzieżowa zrobiła furorę w Mediolanie

I wiemy dlaczego!
03.05.2018

Od 16 do 22 kwietnia br. w Mediolanie nie mówiło się o niczym innym. To właśnie w tym czasie w mieście odbyło się bowiem doroczne święto wzornictwa skupione wokół słynnych już targów Salone del Mobile. A ponieważ dobry design i moda lubią iść w parze, podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć marki COS, która z tej okazji przygotowała coś specjalnego. Mieliśmy okazję być tego świadkami!

10 urodziny COS

Instalacja COS podczas Salone del Mobile 2018

Jak co roku, już po raz siódmy w swojej karierze, podczas Salone del Mobile COS zaprezentował instalację stworzoną we współpracy z wyjątkowym artystą. Tym razem – na co dzień mieszkającym w Palm Springs, Phillipem K. Smithem III, którego twórczość wcześniej można było podziwiać choćby podczas legendarnej już Coachelli. A gdy raz doświadczy się jego sztuki, zapamięta się ją na całe życie. Nie inaczej było tym razem.

fot. materiały prasowe COS

Na kilka dni na renesansowym dziedzińcu Palazzo Isimbardi stanęła bowiem wielkoformatowa instalacja rzeźbiarska – w bardzo nowoczesnym wydaniu, bo w całości zbudowana z ogromnych luster, w których nie sposób było się nie przejrzeć. I wcale nie po to, by poprawić sobie makijaż, ułożyć włosy czy zrobić perfekcyjne selfie, ale... by choć na chwile poczuć się jak w kalejdoskopie.

Niezapomnianych wrażeń wzrokowych dostarczały bowiem przesuwające się po tafli luster chmury i odbijające się w niej historyczne architektoniczne detale. Zresztą zobaczcie sami. Zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie zgromadziłyśmy dla Was solidną porcję zdjęć z wydarzenia. A także utrzymaną w klimacie sesję COS. Prawdziwa uczta dla oka!

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie