Chcesz mieć więcej czasu dla siebie? Zainwestuj w tę jedną rzecz
Fot. Getty Images

Chcesz mieć więcej czasu dla siebie? Zainwestuj w tę jedną rzecz

I stylowo dbaj o dom!
14.05.2018

Bosch Athlet: najbardziej stylowy odkurzacz na rynku

Kto by pomyślał, że takie urządzenie, jak odkurzacz, można z powodzeniem wykorzystać jako element wystroju wnętrza. A jednak! Bo już pierwszy rzut oka na to cudo wystarczy, aby przestać kojarzyć odkurzacz z nieprzyjemną pracą i przedmiotem, który wolimy ukryć głęboko w szafie. Ten model aż się prosi, aby go wyeksponować!

fot. materiały prasowe

Szybki sposób na czysty dom

Funkcja estetyczna to jedno, ale przecież odkurzacz ma przede wszystkim doskonale spełniać swoją podstawową rolę, jaką jest doprowadzenie naszego domu do idealnego ładu. Szczególnie, jeżeli mieszka z nami energiczny maluch albo futrzak, który zostawia wszędzie ślady swojej obecności.

Bezprzewodowe odkurzacze Bosch z linii Athlet sprawnie usuwają kurz, wszelkie pyłki i włókna, co zawdzięczają mechanicznej szczotce AllFloor HighPower Athlet. Szczotka obraca się z zawrotną prędkością około 5000 obrotów na minutę, co przy dużym przepływie powietrza HighPower Airflow System pozwala na usunięcie nawet najmniejszych drobin ukrytych głęboko we włóknach dywanów oraz szczelinach drewnianych i kafelkowych podłóg.

Komfort ponad wszystko

Wymieńmy kilka cech odkurzaczy Bosch Athlet, które decydują o tym, że sprzątanie może pójść nam sprawnie, szybko, a nawet komfortowo. Przede wszystkim urządzenia są bardzo lekkie, a dzięki specjalnie zaprojektowanej budowie łatwo dotrzemy do wszystkich trudno dostępnych zakamarków. Odkurzacze mają nisko osadzony środek ciężkości, co ułatwia sprawne manewrowanie. I oczywiście nie musimy walczyć z przewodem!

fot. materiały prasowe

Modele Bosch Athlet są wyposażone w potężny i bardzo wydajny akumulator litowo-jonowy, który już po 3 godzinach jest naładowany w 80%, a po pełnym naładowaniu może pracować nawet do 75 minut. Natomiast dzięki 3-stopniowemu systemowi zabezpieczeń nie musimy obawiać się przegrzania czy zupełnego rozładowania się akumulatora w trakcie sprzątania. Po skończonej pracy lub jeżeli potrzebujemy przerwy, możemy po prostu zostawić go w pozycji pionowej – Bosch Athlet to odkurzacze wolnostojące. Czyszczenie szczotki to również żaden problem – wyjmiemy ją jednym ruchem i łatwo usuniemy wszystkie nieczystości dzięki technologii RotationClean. Nie musimy też pamiętać o wymianie filtra – wystarczy na cały cykl życia produktu. Jest on też zmywalny, a o konieczności wyczyszczenia go przypomni nam system SensorControl.

fot. materiały prasowe

To nie wszystko! Dużo łatwiejsze odkurzanie zapewni standardowy zestaw czterech akcesoriów (w zależności od modelu można je ewentualnie dokupić). Komplet zawiera regulowany pasek na ramię, długą ssawkę do odkurzania szczelin, szeroką ssawkę do tapicerki oraz elastycznego węża.

Jesteśmy pewne, że chciałybyście przekonać się o możliwościach modeli Bosch Athlet – teraz macie ku temu doskonałą okazję. Producent umożliwia przetestowanie urządzenia przez 30 dni! Więcej informacji na temat promocji znajdziecie na stronie BOSCH.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie