Dlaczego by nie... zabrać na wakacje najnowszego numeru Bazaar?
Harper's Bazaar Polska, lipiec-sierpień 2018

Dlaczego by nie... zabrać na wakacje najnowszego numeru Bazaar?

Numer lipcowo-sierpniowy już w sprzedaży!
21.06.2018

Dlaczego by nie... poznać Morgane Polański? Aktorka, reżyserka, it-girl, córka Emmanuelle Seigner i Romana Polańskiego debiutuje w Harper's Bazaar Polska jako gwiazda okładki. A w wywiadzie opowiada nam o życiu w Paryżu, szukaniu własnego stylu w modzie i o tym, co o Polsce mówił jej tata.

Dlaczego by nie... spędzić 24 godzin z Mary Komasą? I wybrać się do Berlina do miejsc, które najbardziej w tym mieście pokochała?

Dlaczego by nie... skompletować swojej letniej stylizacji pod kolor piña colady sączonej nad hotelowym basenem? (A może zainspiruje Cię morze?)

Dlaczego by nie... dowiedzieć się, dlaczego stany smithy to najczęściej kupowane sneakersy na świecie? I jak niezwykła historia się za tym kryje?

Dlaczego by nie... przeczytać, na ile wielki sukces filmu „Zimna wojna” Pawła Pawlikowskiego na festiwalu w Cannes odmienił życie Joanny Kulig?

Ilustracja: Mateusz Suda

Dlaczego by nie... poznać Wojciecha Chmielarza, księcia polskiego kryminału, a na plaże zabrać jego znakomitego thrillera „Żmijowisko”?

Dlaczego by nie... sprawdzić, dlaczego określenie „skandynawski minimalizm” powoli wychodzi ze słownika współczesnej mody?

Dlaczego by nie... zainspirować się – jak przed laty Yves Saint Laurent – stylem Loulou de la Falaise?

Dlaczego by nie.... odkryć, kogo chciałby zagrać charyzmatyczny Benicio del Toro, gdyby nie był wciąż obsadzany w rolach szwarccharakterów?

Dlaczego by nie... sprawić, by jeszcze tego lata mieć jędrną skórę, błyszczące włosy i wysportowaną sylwetkę? Zwłaszcza, że czasem wystarczy tylko sięgnąć po odpowiednie kosmetyki? Albo wybrać się na dobrze dobrany zabieg?

Dlaczego by nie... wybrać się na wakacje do ulubionych, a nieoczywistych miejsc ludzi mody? I tam gdzie oni – na Rugii, Korsyce czy w mało znanych zakątkach Mediolanu – poszukać prawdziwego piękna?

 

Nowy lipcowo-sierpniowy numer Harper's Bazaar Polska w sprzedaży już od piątku, 22 czerwca 2018!


 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie