Oto najbardziej stylowe i kobiece oblicze sportu
fot. Getty Images

Oto najbardziej stylowe i kobiece oblicze sportu

Przeczytaj naszą relację z Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup
12.07.2018

Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup – kobieco i z klasą

Rewelacyjna pogoda sprzyjała niezwykłej sportowej rywalizacji oraz dobremu relaksowi
w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Zwyciężczynią 12. edycji turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup została Dominika Gradecka i zdobyła przepiękną statuetkę ufundowaną przez partnera turnieju – firmę YES oraz nagrodę główną od Deutsche Banku.

fot. materiały prasowe

Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup  to największy i najbardziej prestiżowy w tej części Europy kobiecy turniej golfowy. Dwa dni turniejowe to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także okazja do skorzystania z bogatej oferty Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oraz Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris. Podczas tegorocznej edycji panie dodatkowo mogły skorzystać ze specjalnych jazd testowych, które zapewnił nowy partner turnieju, Porsche Centrum Warszawa.

fot. materiały prasowe

Trzy razy z rzędu

W kategorii głównej, stroke play brutto, zwyciężyła Dominika Gradecka i jest to jej trzecie zwycięstwo z rzędu w tych zawodach. Utalentowana golfistka i reprezentantka kadry narodowej zakończyła zawody z łącznym wynikiem 148 uderzeń. To dało dużą przewagę nad pozostałymi zawodniczkami i złotą statuetkę pięknie wykonaną przez partnera turnieju, firmę YES. Druga na podium z wynikiem 159 uderzeń stanęła koleżanka Gradeckiej z kadry Aleksandra Wiatr. Trzecia była Marianna Duczmal - 164 uderzenia.

fot. materiały prasowe

Szczęśliwa trzynastka

12. turniej Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup zapisze się w historii zawodów. Uczestniczki zostały zaproszone przez G.H. Mumm Champagne na wyjątkową sesję zdjęciową. W specjalnie zaaranżowanym studio w Hotelu SPA Dr Irena Eris mogły stanąć przed obiektywem znanego fotografa gwiazd – Jacka Poremby – i zapozować do portretu. Doświadczony w portretowaniu naturalnego piękna artysta idealnie wpisał się w charakter zawodów i markę Dr Irena Eris. Z kolei firma Porsche po raz pierwszy umożliwiła przejażdżki swoimi drapieżnymi autami.

fot. materiały prasowe

Niezwykła okazała się również nagroda główna, którą Irena Eris przyznała osobiście. W tym roku marka Dr Irena Eris patronuje prestiżowemu turniejowi w Cannes, który odbędzie się 30 września. Firma ufundowała wyjazd na ten turniej dla pełnoletniej zawodniczki z najlepszym wynikiem brutto. Ze względu jednak na prywatne plany Dominika Gradecka nie mogła przyjąć nagrody, odebrała ją więc Marianna Duczmal.

 

Więcej informacji znajdziecie na: www.DrIrenaErisGolf.com oraz na profilu: www.Facebook.com/LadiesGolf

 

fot. materiały prasowe

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie