Patti Stanger: najbardziej znana swatka Ameryki szczerze o związkach z ultrabogatymi
źródło: Instagram.com/millionermatchmaker, pattistanger

Patti Stanger: najbardziej znana swatka Ameryki szczerze o związkach z ultrabogatymi

Gwiazda popularnego TV Show, „Millionaire Matchmaker”, udowadnia, że miłość nie musi być polem walki
01.07.2018

Patti Stanger, bizneswoman i gwiazda popularnego TV Show, Millionaire Matchmaker, reprezentuje trzecią generację swatów (z ang. matchmaker) w swojej rodzinie, łączenie ludzi w pary ma zatem we krwi. Wieloletnia ekspertyza, doświadczenie i niezawodna intuicja przyciąga do niej bogatych mężczyzn, poszukujących prawdziwej miłości i partnerki na całe życie. Patti pomaga również kobietom znaleźć szczęście u boku jedynego. Nam opowiedziała, czy związek z multimilionerem różni się od związku z przeciętym chłopakiem? Czy w kwestii podrywania obowiązuje równouprawnienie i za co mężczyźni kochają nas najbardziej.

 

Aga Roszak: Czy mężczyźni na wzór Mr. Grey’a istnieją w prawdziwym świecie?
Patti Stanger: Zazwyczaj nie wyglądają tak zjawiskowo jak Mr. Grey. Jasne, są mężczyźni, którzy mają fioła na punkcie związywania kobiet, widziałam również zwariowane rzeczy w intercyzach i umowach przedmałżeńskich aczkolwiek nie do tego stopnia jak w filmie.


Myślisz, że wierność idzie w parze z ogromnymi pieniędzmi?
Myślę, że jak najbardziej w przypadku prawdziwej miłości. W przeciwieństwie do związku zaaranżowanego. Wydaje mi się, że świetnym przykładem jest Bill Gates i jego żona. Oboje działają charytatywnie, mają wspólne cele i wizję, która ich łączy. Może nie są perwersyjni i na pokaz, ale na pewno są obrzydliwie bogaci. Pamiętajcie przy okazji, że seks i miłość to nie to samo. Faceci nie zakochują się w ten sam sposób co kobiety. My angażujemy się przez seks, oni przez emocje.


Czy mimo wszystko kobieta może uprawiać seks i się nie zaangażować?
Tak, w momencie kiedy się starzeje i spada jej poziom estrogenu. Również jeśli w jej organizmie dominują męskie hormony, testosteron sprawi, że niekoniecznie będzie podchodzić do seksu emocjonalnie. To wyjaśnia również czemu młodsze kobiety, mające dużą dawkę estrogenu we krwi, tak bardzo się przywiązują. Menopauza skutecznie to niweluje.

Bella Hadid o byciu singielką


Równouprawnienie w sferze zabiegania o faceta ma sens?
Absolutnie nie! Kobieta nie powinna zabiegać o faceta! Im bardziej ona za nim lata, tym mniej on jest zainteresowany. W momencie kiedy ona zaczyna myśleć o kimś lub o czymś innym i wraca na randkową scenę, on dzwoni. Mężczyźni mają wbudowany radar, który wychwytuje konkurencję.


Jeżeli to jednak nie działa, czy możemy umyślnie sprawić aby był zazdrosny i
zaczął zabiegać?
Nie możesz sprawić aby był zazdrosny, to głupie. Im mniej mu powiesz, tym bardziej wprawisz go w podejrzenia, że z kimś się umawiasz. Jeśli wywalisz mu to prosto z mostu, nie uwierzy ci, mężczyźni są sprytni. Najlepsze co możesz zrobić to zawieruszyć się w akcji i zniknąć z jego pola widzenia. Jeżeli skontaktuje się z tobą – odpowiedz, jeśli milczy – ty również siedź cicho i zajmij się swoimi rzeczami. Nie informuj go, gdzie wychodzisz, z kim, żadnych detali. Im bardziej tajemnicza będziesz, tym z większą chęcią on będzie chciał złamać twój kod!


Zauważyłaś jakie cechy u kobiet są najbardziej pożądane wśród mężczyzn?
Większość mężczyzn szuka najlepszej przyjaciółki, z którą mogą iść do łóżka. Chcą być pewni, że nawet jak stracą swoje pieniądze i włosy na rzecz opony na brzuchu, to ona wciąż będzie ich kochać. Powiedziałabym, że zarówno kobiety jak i mężczyźni chcą tak naprawdę tego samego. Jeśli facet złapie gorącą laskę, która nie dopasowuje się do jego rytmu życia i pracy, wówczas nie będzie inwestować w nią więcej czasu. Wybierze tą, z którą czuje się komfortowo. Nie chciałabym wprowadzać was w błąd. Życie nie polega na tym, żeby dopasowywać się do mężczyzny, aby tylko mu było wygodnie. Jasne, że musisz być sobą i musisz być autentyczna. Podsumowując, mężczyźni szukają bliskiej bratniej duszy, z którą mogą uprawiać seks. Jest to podstawa podstaw z wiedzy o związkach.


Mówi się, że faceci boją się kobiet sukcesu. Czy lepiej czasem zataić swoje
dokonania kiedy idziemy na randkę?
Nie, ponieważ w tym przypadku nie ma reguły. W Nowym Jorku sukces jest jak waluta na giełdzie, którą mężczyźni kochają. Dlatego też będą się rozglądać za kobietą, która wyróżnia się pod względem dokonań w karierze. To, czego kobieta jednak nie powinna robić, to przenosić biznesu w sferę intymną i czytać facetowi CV codziennie na dobranoc lub chwalić się ile pieniędzy zarabia. Osobiście nie lubię wyjawiać szczegółów ze swojej pracy, kiedy spotykam się z kimś kto mnie nie zna z telewizji. Nie zdradzam co, jak, z kim. Wychodzę z założenia, że jeżeli mężczyzna chce wiedzieć, to sam to wykombinuje. Na marginesie, mężczyźni nie surfują w internecie tak zwinnie jak kobiety. Szpiegują, żeby znaleźć zdjęcia, ale niekoniecznie już detale dotyczące pracy i statusu. Nie zachowują się jak dziewczyny, które uwielbiają bawić się w detektywów. Faceci chcą po prostu wiedzieć, że wyglądasz hot! Co ciekawe, im bardziej kobiecy facet tym więcej będzie „węszyć”. Jeśli on chce znać każdy drobny szczegół o tobie to zazwyczaj nie jest to samiec alfa.

 

- I've been getting a lot of  people reaching out after my Instagram post about  Eyeoflove.com pheromones of people wanting to know more about Pheromones and which fragrance they should get. - Human pheromones are chemicals your body creates naturally that send subconscious scent signals to the opposite sex and can trigger very powerful sexual responses. - Eye of Love takes super high quality pheromones and pairs those pheromones with amazing scents to create perfumes that give you an extra edge when it comes to attraction and chemistry. -For the daytime, I love Morning Glow  which is super fresh and floral . It has Jasmine, which is known for it's aphrodisiac properties and Ylang Ylang which is known to increase sexual desire. - For men who are looking to attract a  woman Rebel is the fragrance I can't resist. Get it for your man ,  you'll thank me later.

Post udostępniony przez Patti Stanger (@pattistanger)


Czy tradycyjne metody wciąż działają na mężczyzn?
Moja mama zawsze powtarzała, że przez żołądek do serca! Nauczyłam się gotować bardzo wcześnie, ponieważ była to moja pasja. Jeżeli nie byłabym swatką to pewnie zostałabym szefem kuchni. Wszyscy moi byli powtarzali mi, że gotuję najlepiej na świecie, a później dzięki temu do mnie wracali. Także powtarzam kobietom, jeżeli nie wiesz jak łączyć składniki, zapisz się na kurs. Co więcej, możecie gotować razem, a w między czasie rozmawiać i się lepiej poznać. Na koniec zjeść pyszny posiłek, uważam, że to bardzo romantyczne.


Dlaczego nawet w Nowym Jorku gotowanie odgrywa tak ogromną rolę?
Mężczyźni nie gotują. Nauczono ich jak zorganizować barbecue, ale w Nowym Jorku nikt nie ma na to miejsca w mieszkaniu. Mężczyźni nie mają pojęcia jak przyrządzić tradycyjne potrawy. Im bardziej są bogaci tym częściej będą kupować gotowce lub zatrudnią prywatnego szefa kuchni. Jeśli są biedni, zadowolą się burgerem lub hot dogiem. Kobieta, która gotuje przypomina im matkę. Utożsamiają ją z dobrocią, miłością i pielęgnacją. Mężczyźni chcą czuć bezpieczeństwo i ciepło w relacji. Gotując pokazujesz swojej randce, że Ci zależy bez pokazywania ile pieniędzy wydałaś.


Czy jest jakiś dress code, którego powinnyśmy przestrzegać szukając poważnego związku?
Nie, strój dopasowujesz do okazji. Na Wall Street nosisz garsonkę. Jeżeli idziesz na obiad, zazwyczaj zakładasz jeansy i skórzaną kurtkę lub marynarkę. Podkreśl swoje atuty. Pokaż długie nogi lub krągłe piersi. Tylko nie przesadź ze świecidełkami, szczególnie jeżeli spotykasz się z kimś o klasycznych upodobaniach. Na przykład w San Francisco mężczyźni nie przepadają za błyskiem cenionym w LA. W Toronto podobnie, tam wolą konserwatywne dziewczyny. Każdy region jest inny!


A Nowy Jork?
Nowy Jork jest dziwny, ponieważ to jedno z największych miast na świecie, które ma tzw. „kieszenie”. Meatpacking nie jest taki jak Soho, każda dzielnica różni się od siebie. Wall Street jest definitywnie klasyczne, garnitury i białe koszule. Upper East Side jest czysto designerskie, Soho lekko eklektyczne.

 

Czemu tak ciężko znaleźć partnera w Nowym Jorku?
W Nowym Jorku na pięć kobiet przypada jeden mężczyzna... Kiedy tam dorastałam w latach dziewięćdziesiątych było to 1:1. Obecnie to mężczyźni kontrolują sytuację i rozdają karty. To od nas zależy, czy zażądamy odpowiedniego traktowania i monogamii. Od kobiet wiele zależy. Jedna zła dziewczyna zrujnuje jednego dobrego mężczyznę. Później on myśli, że wszystkie jesteśmy takie same, a to nieprawda! Pamiętajcie, jeżeli weźmiecie go na przeczekanie, jego pożądanie wzrasta. Nie może mieć ciasteczka w momencie kiedy chce je zjeść... To tak jak z dziećmi. Kiedy dziecko, chce ciasteczko, jest skupione tylko na tym. Co robi wtedy matka? Mówi, że jeśli będzie grzeczne, to wtedy je dostanie. Jeżeli dziecko się buntuje to idzie na „gorące krzesło”, by przestać broić. Wszystko, co musisz zrobić to posadzić faceta na gorącym krześle i dać mu do zrozumienia, że nie dostanie czego chce, jeśli nie zacznie się zachowywać. Aby dostać ciastko, ma dać w zamian monogamię i szacunek. Jeśli tego nie potrafi, to niech wie, że wybierzecie kogoś kto traktuje Was jak boginię, o którą trzeba dbać. Jeśli tego nie potrafi to serio, niech... spada.

 

O czym byłby najnowszy epizod Seksu w wielkim mieście, gdyby wznowiono serial?
O randkach online. Laski porównywałyby Bumble z Tinderem i dumały czy lepiej używać Raya czy Matched.com. Nie zdziwiłabym się gdyby Samantha stworzyła swoją własną aplikację. Wszystko rozgrywałoby się w internecie, nie chodziłyby już do barów polować na facetów. Najpewniej kombinowałyby jak szpiegować profile i sprawdzać czy koleś jest bogaty, biedny itp.

 

Rozmawiała: Aga Roszak

msagnieszkaroszak@gmail.com

@wearabletrends

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie