Harper's BAZAAR ICONS by Carine Roitfeld
fot. Mario Sorrenti

Harper's BAZAAR ICONS by Carine Roitfeld

Zobaczcie najnowsze dzieło naszej globalnej dyrektor mody
02.08.2018

Harper's BAZAAR ICONS by Carine Roitfeld 2018

Wrześniowy numer Harper's Bazaar to zawsze wielkie wydarzenie. Carine Roitfeld, Global Fashion Director, co roku zaprasza do swojego projektu BAZAAR ICONS największe gwiazdy świata show biznesu. W zeszłym roku na okładce amerykańskiej i polskiej edycji, podziwialiśmy czarnoskórego gwiazdora The Weeknd w towarzystwie topowych modelek. Teraz w sesji wzięli udział muzycy w towarzystwie swoich dzieci. 

Przed obiektywem Mario Sorrentiego stanęli m.in.: Bruce Springsteen z córką Jessiką, Kanye West z North i Saintem, Christina Aguilera z dwójką dzieci, Lionel z Nicole Richie, Mariah Carey ze swoimi bliźniętami, Billie Idol z Bonnie Blue Broad, Paris Jackson, Steven Tyler z Liv Tyler, Erykah Badu a także Theodora z Alexandrą Richards. Amerykańskie wydanie Harper's Bazaar do kiosków trafia już dziś!


Lionel Richie z Nicole Richie / fot. Mario Sorrenti

 

„Jestem wyjątkowo podekscytowana tegoroczną edycją BAZAAR Icons, gdyż biorą w niej udział rodziny. Sama jestem bardzo rodzinna, dlatego też chciałam poznać bliżej rodziny moich ulubionych gwiazd muzyki. Było czymś niesamowitym zobaczyć jednych z największych rockmanów na świecie w dość intymnych sytuacjach, ze swoimi dziećmi, które są już dorosłe”, powiedziała Carine Roitfeld.

 

Zobaczcie gwiazdy podczas BAZAAR ICONS 2017

 

7 września 2018 w nowojorskim hotelu Plaza odbędzie się już po raz piąty wielki event BAZAAR ICONS. W zeszłym roku miałyśmy okazję uczestniczyć w tym wielkim wydarzeniu i gwarantujemy Wam, że to największa i najgęściej wysadzana gwiazdami impreza roku. Już za miesiąc, w jednym miejscu będzie można zobaczyć top modelki, ikony popkultury i topowe influencerki naszego globu. 

„Rodzina jest dla mnie najważniejsza. Moje dzieci dają mi tyle radości. To niesamowite, jak rozwinęły swoje własne, odrębne, unikalne osobowości. Maroccan ma smykałkę do technologii, zaś Monroe jest niezwykle muzykalna. Są swoimi najlepszymi przyjaciółmi, a jak kocham oglądać jak dorastają”, komentuje Mariah Carey.


Theodora z Alexandrą Richards / fot. Mario Sorrenti


Kanye West z dziećmi North i Saintem / fot. Mario Sorrenti

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie