Ta inspiracja filozofią Dalekiego Wschodu jest numerem 1 w światowych trendach designu
fot. materiały prasowe

Ta inspiracja filozofią Dalekiego Wschodu jest numerem 1 w światowych trendach designu

Jesteśmy zachwycone!
09.08.2018

Modular Lighting Instruments z nową linią The Cult of M

Modular to belgijska marka premium w świecie oświetlenia architektonicznego. Powstała w 1980 roku i wciąż odważnie eksperymentuje z własnym wizerunkiem, przesuwając granice i wznosząc wzornictwo na coraz wyższy poziom. 

Inspiracje sztuką i filozofią Dalekiego Wschodu przekute w świetlne kreacje

Wybrane modele z najnowszej kolekcji marki Modular możemy podziwiać w Showroomie Philips, a wśród nich między innymi miniaturowy reflektor Qbini z opatentowanym systemem zatrzasków, umożliwiającym precyzyjną instalację i regulację bez użycia śrub, Vaeder o strukturze przywodzącej na myśl plaster miodu, Semih przypominającej kształtem symbol yin – yang, a także Marbul Suspension o sferycznym korpusie, dostępny w kolorach szampana, złota lub aluminium, który w wersji regulowanej można obracać o 360 stopni, generując indywidualne efekty świetlne.

fot. kolaż własny / materiały prasowe

W myśl idei conntected lighting, oprawy z linii The Cult of M pozwalają na zupełnie nowe postrzeganie światła. Wszystko dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, które są kompatybilne z systemem inteligentnego oświetlenia Philips Hue. Nieustannie powiększająca się linia Friends of Hue daje możliwość sterowania światłem zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz dzięki na przykład linii Hue Outdoor.

fot. kolaż własny / materiały prasowe

Philips Hue pozwala puścić wodze fantazji, dając możliwość poznania nieograniczonych możliwości światła, które kreuje niepowtarzalną atmosferę. Wystarczy dostosować je odpowiednio do sytuacji, aby uzyskać nastrój, jakiego tylko zapragniesz.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie