Jeśli równie mocno co piękne ubrania, kochacie kosmetyki naturalne, nie możecie przegapić tego wydarzenia
fot. materiały prasowe

Jeśli równie mocno co piękne ubrania, kochacie kosmetyki naturalne, nie możecie przegapić tego wydarzenia

KIERMASH vol. XV zbliża się wielkimi krokami!
13.09.2018

Modnie i naturalnie - KIERMASH i EKOtyki łączą siły

Nie porzucając wakacyjnego nastroju już 22 i 23 września odbędzie się XV edycja targów mody niezależnej i designu użytkowego Kiermash. Tym razem mamy sporą niespodziankę. Kiermash łączy siły z EKOtykami – Targami Kosmetyków Naturalnych. Obie imprezy wspólnie świętować będą pierwszy dzień jesieni. A Wy razem z nimi, prawda?

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Kiermash kocha ludzi. Zawsze wychodziliśmy z założenia, że to wydarzenie ma sens tylko dla nich i z nimi. Najważniejsi są goście, wystawcy i partnerzy, dlatego ekipa Kiermashu często łączy się z innymi krakowskimi inicjatywami. Tym razem do Pałacu Czeczotka zapraszają Was wspólnie z EKOtykami, czyli targami kosmetyków naturalnych. Będzie modnie i naturalnie. – zapewniają organizatorzy Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan.

XV edycja Kiermashu zaprezentuje jak zwykle polskie marki. Od ubrań, przez bieliznę, biżuterię, okulary, torby, plecaki, skarpetki, szale, czapki i... wszelkie inne dodatki. KIERMASHOWI WYSTAWCY – projektanci i designerzy sprawią, że na I piętrze Pałacu Czeczotka będzie naprawdę różnorodnie i każdy znajdzie coś dla siebie.

fot. materiały prasowe

Idealny wygląd to nie tylko modne ubranie. XV edycja Kiermashu zadba o Was holistycznie. Dzięki zaproszonym wystawcom przygotujecie na jesień nie tylko swoje szafy... ale także skórę! EKOtyki – Targi Kosmetyków Naturalnych pokażą całą gamę kosmetyków pielęgnacyjnych - odżywcze masła do ciała, rozgrzewające peelingi, pachnące świece, mydła, olejki do ciała, kremy i inne naturalne mikstury! A wszystko to znajdziecie na II piętrze Czeczotki.

Kiermash to wyjątkowe wydarzenie, które śladami Warszawy, Łodzi, Katowic czy Berlina łączy młodych artystów z klientami w Krakowie. Na skalę światową nie jest to wydarzenie innowacyjne, ale na skalę małopolską, jak najbardziej. Krakowskie tradycje targowe zderzają się tu z polskimi projektantami mody i designu użytkowego.

 

Kiedy?

22 - 23 września 2018 | godz. 11:00 - 19:00

Gdzie?

Pałac Czeczotka (Dawne Domy Towarowe Centrum)

ul. Wiślna 1, Kraków


WSTĘP WOLNY!

 

Projekt współfinansowany jest ze środków Miasta Krakowa.

 

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na:

https://web.facebook.com/Kiermash/

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie