10 powodów, dla których warto mieć październikowy numer Harper's Bazaar

10 powodów, dla których warto mieć październikowy numer Harper's Bazaar

Jest ich oczywiście więcej!
21.09.2018

„Z torebkami jest trochę jak z mężczyznami. Można długo szukać tej jedynej albo zakochać się od pierwszego wejrzenia – i bum! Musi być twoja.” – we wstępniaku do naszego październikowego numeru pisze p.o. redaktor naczelna Anna Zaleska. Zapewniając, że na łamach wydania powodów do zauroczenia znajdziecie bez liku. Przyczyn, dla których warto sięgnąć po BAZAAR, jest jednak więcej.

 

1. By złapać ostatnie promienie słoneczne, na 24 godziny przenieście się z nami do kalifornijskiego domu Marysi Dobrzańskiej-Reeves, projektantki kostiumów kąpielowych Marysia Swim. 

 

2. Kompletując swoją jesienną garderobę, zainspirujcie się wyborami przedstawicielek naszej redakcji. Gwarantujemy, że niezależnie od tego, jaki styl preferujecie (francuski, włoski czy... rodem z Dzikiego Zachodu), znajdziecie coś dla siebie.

 

3. Przekonajcie się, że czerwień to kolor odpowiedni nie tylko na randkę. Sprawdźcie, jak nosić go na wiele okazji i na różne sposoby. A także jak odcień wprowadzić do makijażu.

 

4.  Odpowiedzcie sobie na pytanie, po której stronie byście stanęły w wojnie akcesoriów – torebek czy może butów (wiemy, że nie jest to łatwy wybór). By ułatwić Wam podjęcie decyzję przygotowałyśmy przegląd najbardziej pożądanych w tym sezonie modeli.

 

5. Zakochajcie się w Mariannie Zydek, gwieździe „Kamerdynera” Filipa Bajona – najpiękniejszej historii miłosnej, jaką zobaczycie w kinach tej jesieni.

 

6. Za sprawą czarno-białych zdjęć Maszy Iwasznicowej wybierzcie się w podróż w czasie do... Leningradu, z czasów gdy w mieście tępiono intelektualistów, artystów i wrażliwców. Jak widać, bezskutecznie.

 

7. Zachwyćcie się krajobrazami Islandii – a także urodą Alicji Tubilewicz, gwiazdy naszej okładki. W krainie ognia i lodu na nastrojowych fotografiach uchwyciła ją Ina Lekiewicz.

fot. Ina Lekiewicz

 

8. Jeśli należycie do domatorek, także z myślą o Was przygotowałyśmy coś specjalnego. Wnętrza swojej paryskiej rezydencji otworzył przed nami sam Elie Saab, projektant mody zwany królem czerwonych dywanów.

 

9. Wspólnie poszukajmy też odpowiedzi na pytanie: dlaczego w 2018 roku tak bardzo inspirujemy się przełomem lat 60. i 70. Przypomnijcie sobie ikony stylu sprzed lat i emocje, jakie towarzyszyły młodym, w ramach protestów wychodzących wówczas na ulice. 

 

10. Synonim młodzieżowego buntu? Fiorucci! Ekstrawagancka włoska marka powraca po latach nieobecności na rynku. Sprawdźcie, czy pokochacie ją równie mocno jak w latach 80. nastoletni Marc Jacobs i Sofia Coppola.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie