Gigi Hadid w programie MasterChef!
Gigi Hadidi i Devon Windsor w programie MasterChef / fot. Instagram @gigihadid

Lifestyle

Gigi Hadid w programie MasterChef!

W dodatku jej przeciwniczką była... inna modelka!
19.01.2016

Z wybiegu prosto do kuchni? Okazuje się, że gotowanie to jedno z ulubionych zajęć Gigi Hadid. Co więcej, modelka jest w tym naprawdę dobra! Swoich sił spróbowała w specjalnym, dwugodzinnymi odcinku programu MasterChef, który wyemitowano wczoraj wieczorem w amerykańskiej telewizji Fox. Do udziału zaproszono także jej koleżankę po fachu – Devon Windsor. Oprócz dziewczyn o zwycięstwo walczyli m.in. aktorzy: Kaitlin Doubleday z serialu Imperium czy Boris Kodjoe znany z serii The Last Man on Earth. Główną nagrodą było 25 tysięcy dolarów, jednak bez względu na to, kto wygra – całość przeznaczona została na cele charytatywne, wybrane przez zwycięzcę.

 

Producenci programu dobrali więc znanych uczestników w pary i to oni między sobą walczyli o finansowe wsparcie dla najbardziej potrzebujących. Jak łatwo się domyślić, Gigi stoczyła kulinarny pojedynek... z Devon. Modelki oceniali Gordon Ramsay i Christina Tosi, i jak już wiadomo – to właśnie pierwsza z nich zasiliła konto fundacji Global Lyme Alliance o 25 tysięcy dolarów! Wybór celu dla Gigi był oczywisty, bo zarówno jej rodzeństwo, jak i mama cierpią na boleriozę. Devon walczyła o dofinansowanie dla St Louis Children's Hospital.

 

Na potrzeby programu również zapytano uczestników m.in. o moment związany z gotowaniem, z którego są najbardziej dumni, danie, które najbardziej lubią przyrządzać dla siebie, oraz o... największą katastrofę w kuchni. Zobaczcie odpowiedzi Gigi w kilku zwiastunach epizodu MasterChef Celebrity Showdown!

 

 

 

The countdown is on until the #MCShowdown this Monday at 8/7c ! Can @gigihadid be as calm in the kitchen as she is on the catwalk?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Gordon Ramsay (@gordongram) 16 Sty, 2016 o 7:04 PST

 

 

 

 

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo