Zawsze kojarzyła się z wystrojem kuchni i łazienki, teraz jest najmodniejszym elementem aranżacji każdego wnętrza
fot. materiały prasowe

Zawsze kojarzyła się z wystrojem kuchni i łazienki, teraz jest najmodniejszym elementem aranżacji każdego wnętrza

Ceramiczna mozaika wchodzi na salony!
03.12.2018

Ceramiczna mozaika to od lat sprawdzony sposób na wykończenie przede wszystkim kuchni i łazienki. Często jednak przysparzały wielu problemów w aranżacji tych wnętrz, chociażby względu na niedobór interesujących wzorów, a także na ograniczenia, jakie narzucało konkretne wnętrze. Teraz kafelki świętują swój wielki powrót. Co więcej, wykorzystujemy je do urządzenia dosłownie każdego wnętrza.

fot. materiały prasowe

Mozaika: nie tylko w łazience i kuchni

Od dłuższego czasu na rynku dostępnych jest coraz więcej pięknych wzorów, dzięki którym można osiągnąć oryginalny efekt dekoracyjny, a dzięki materiałom, z których są wykonane, ich funkcjonalność jest nie do przecenienia.  Mozaika może zarówno dominować we wnętrzu, jak i być jedynie elementem dopełniającym wystrój. Mogą dodać lekkości powierzchniom wyłożonym płytkami o dużych formatach. Z kolei umiejętnie zastosowane na większych powierzchniach, mogą dać spektakularny i niesamowicie stylowy efekt.

na zdjęciu: mozaika Raw Decor Heksagon Marble Mat XL

Przykładem ultramodnych płytek są trzy nowe kolekcje ceramiki, które wprowadziła marka Raw Decor. Dają one mnóstwo możliwości aranżacji pięknych i funkcjonalnych wnętrz dosłownie w całym mieszkaniu. Nowościami w ofercie Raw Decor są: model Shield w trzech odsłonach kolorystycznych, Heksagon Pink Mat oraz metaliczne mini cegiełki. Wszystkie trzy linie z powodzeniem można wykorzystać w salonie, doskonale też podkręcą charakter tradycyjnie „kafelkowych” wnętrz, czyli łazienki i kuchni.

na zdjęciu: mozaika Raw Decor Heksagon Pink Mat

na zdjęciu: mozaikaRaw Decor Shield White; fot. materiały prasowe

na zdjęciu: mozaika Raw Decor Mini Brick Metallic Silver Mat; fot. materiały prasowe

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie