Co działo się podczas wydarzenia Mocne Strony Kobiety 2018?
Mocne Strony Kobiety 2018 / fot. materiały prasowe

Co działo się podczas wydarzenia Mocne Strony Kobiety 2018?

Atrakcji nie brakowało!
25.10.2018

We wrześniu, zaprzyjaźniona z nami redakcja magazynu Cosmopolitan, jak co roku zaszyła się w środku lasu w hotelu Maranello koło Otwocka. Tym razem w towarzystwie dziesięciu finalistek, cyklicznie organizowanego przez siebie konkursu. Ponieważ dziewczyny znały się już doskonale, atmosfera była zupełnie niezobowiązująca – mnóstwo śmiechu i żartów w towarzystwie niezawodnych kosmetyków AVON, pysznego jedzenia i świetnego wina Cin&Cin. Jury miało twardy orzech do zgryzienia, bo prezentacje dziewczyn budziły ogromne emocje – od wybuchów śmiechu po łzy wzruszenia. Obrady przedłużyły się więc prawie do kolacji. Po raz pierwszy w jury zasiadała Małgorzata Rozenek-Majdan, ambasadorka marki Avon.

Mocne Strony Kobiety 2018 – Relacja z wydarzenia

Internetową Cosmogirl 2018 została Aneta Sitkiewicz, która poświęciła swoje wygodne miejskie życie, aby kupić stajnie na wsi i przeprowadzić się tam z uratowaną ze schroniska dziewiętnastką psów. Niesamowicie wrażliwa kobieta z niezwykle wzruszającą historią. Wybrano także dwie Cosmogirls 2018 – Agnieszkę Wiatrowską i Agnieszkę Sitkiewicz, które odjechały z Otwocka skuterami od marki SYM. Wszystkie finalistki otrzymały także upominek od partnera akcji, marki Yamamay (bony na przepiękną bieliznę).

Wśród finalistek aż trzy dziewczyny były konsultankami AVON! A marka zadbała o to, aby każda z finalistek podczas uroczystego wieczoru poczuła się wyjątkowo. Wizażystki AVON były dla dziewczyn dostępne przez cały dzień i pomagały im dobrać odpowiednie produkty do makijażu. Dziewczyny mogły też wypróbować największe makijażowe hity oraz nowości marki – dopiero wprowadzone na rynek. Każda z finalistek otrzymała także bony o wartości 100 dolarów – to prezent od marki Asia Dream Tips. Dzięki niej dziewczyny mogły poznać i opanować także techniki tańca indonezyjskiego.


W przerwie między przesłuchaniami dziewczyny uczestniczyły m.in. w ciekawym szkoleniu marki HP, którego celem było usprawnienie zarządzania własnym czasem. Dwóm Cosmogirl 2018 HP ufundował ENVY 13 – laptopy doskonale dopasowane do ich aktywnego tryby życia. 

Podczas uroczystej kolacji wszyscy mieli okazję także lepiej poznać świat bąbelków, w którego świat wprowadziła Alicja Turuk, sommelierka z Centrum Wina. Razem z Tomaszem Pawlickim, senior Brand managerem marki Ambra, degustowano pięć rodzajów win i… na tym się nie skończyło!

Wszyscy mogli bowiem tworzyć później swój ulubiony drink – wypełniony owocami, przyprawami i oczywiście pysznym winem CIN&CIN. Dzięki marce CIN&CIN część oficjalna szybko przeistoczyła się w  niezobowiązujący wieczór. Muzyka, żarty i pyszne wino sprawiły, że finalistki, sponsorzy i jurorzy świetnie się bawili do późnych godzin nocnych. Po raz kolejny mieliśmy okazję przekonać się, że dziewczyny nie rywalizują ze sobą, a mocno się wspierają.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie