Słynna skandynawska marka odzieżowa wprowadza linię wnętrzarską!
fot. materiały prasowe Acne Studios

Słynna skandynawska marka odzieżowa wprowadza linię wnętrzarską!

Co w niej znajdziecie?
04.12.2018

Założona w 1996 roku szybko urosła do rangi jednej z najbardziej kultowych marek, uwielbianych przez fashionistów. Nic dziwnego. W projektach skandynawskiego brandu doskonale widać fascynacje jej założyciela – Jonny'ego Johannsona, sztuką, fotografią, architekturą i popkulturą. Od teraz w Acne Studios, bo o tej marce mowa, oprócz ubrań i dodatków będzie można kupić także elementy wystroju wnętrz. Marka wypuściła właśnie na rynek swoją pierwszą wnętrzarską kolekcję!

Blogerki modowe zmieniają profesję! Czym będą się teraz zajmować.

Pierwsza kolekcja wnętrzarska Acne Studios

Wszystko zaczęło się od wzorzystych szalików XXL – flagowego produktu marki, które doskonale sprawdzają się także we wnętrzach, na przykład w roli pledu. 

To właśnie one zainspirowały markę do zaprojektowania także koców i zasłon (w dwóch rozmiarach do wyboru), a oprócz nich również kubków i poduszek (w sam raz na prezent, czyż nie?). Kolekcja ma trafić do sprzedaży 6 grudnia, a zakupy zrobicie w sklepie online marki.

fot. materiały prasowe Acne Studios

Projektanci mody, którzy robią design

Acne Studios to nie pierwszy odzieżowy brand, który postanowił rozszerzyć swoją działalność o akcesoria wnętrzarskie. Wcześniej zrobiły to choćby domy mody, takie jak Gucci, Dolce & Gabbana, Calvin Klein, Loewe czy Shrimps. A nawet popularne sieciówki – Zara czy H&M. W końcu styl to coś więcej niż tylko ubrania. 

Z wybiegu do pokoju, czyli projektanci mody, którzy projektują elementy wyposażenia wnętrz.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie