Poznajcie najnowszy prezentowy trend i... zaskoczcie najbliższych
fot. Getty Images

Poznajcie najnowszy prezentowy trend i... zaskoczcie najbliższych

Tradycyjne prezenty są już passé?
20.12.2018

W czasach, kiedy można mieć wszystko, a największą wartością jest chwila wolnego, najlepsze, co można podarować najbliższym to... wyjątkowe przeżycia. Brzmi tajemniczo? Już wyjaśniamy. 

Katalog marzeń, czyli oryginalny pomysł na prezent

Coraz większą popularnością cieszą się ostatnio prezenty nietradycyjne – skok ze spadochronem, lot balonem, kolacja w przestworzach, skok na bungee, a nawet... przejazd miejskim autobusem – oczywiście w roli kierowcy. Równie popularne są tradycyjnie kobiece atrakcje: weekend w spa, czekoladowy masaż albo metamorfoza uwieczniona podczas wyjątkowej sesji zdjęciowej. Podarować można też udział w kursie kiperskim, lekcje fotografii albo naukę nurkowania. Oryginalnych pomysłów nie brakuje, jeśli więc potrzebujecie podpowiedzi, koniecznie zajrzyjcie na stronę KatalogMarzen.pl. To właśnie za jej pośrednictwem można wykupić wyjątkową atrakcję i zrobić świąteczną niespodziankę chłopakowi, przyjaciółce albo rodzicom. Wystarczy posiadać specjalną kartę podarunkową. I tak się składa, że wiemy, jak ją zdobyć.

fot. Getty Images

Gift Card – Upominek, który spełnia marzenia

Gift Card, bo o niej właśnie mowa, to karta podarunkowa, która pozwala wykupić prezenty w formie przeżyć w Katalogu Marzeń. Znajdziecie ją w świątecznych wydaniach zaprzyjaźnionych z nami magazynów: Joy (w sprzedaży od 5 grudnia), Cosmopolitan (w sprzedaży od 6 grudnia) oraz Playboy (od 13 grudnia).

Gift Card – Jak to działa?

By ją aktywować, wystarczy wejść na stronę KatalogMarzen.pl i wypełnić formularz aktywacyjny: wpisać numer znajdujący się na odwrocie karty (6 znaków), podać swoje dane i zaakceptować regulamin. A następnie, wybierając dowolny sposób płatności, wpłacić 185 zł (15 złotych otrzymacie w prezencie!) . Uwaga! Aktywując kartę do 31 grudnia 2018 roku, otrzymacie jeszcze dodatkowe 50 zł, wartość karty będzie wynosić więc 250 zł!

Teraz kartę wystarczy zapakować i położyć pod choinką. Obdarowana osoba z oferty Katalogu Marzeń, wybierze wymarzony prezent dla siebie. I odbierze go w preferowanym przez siebie terminie. Gift Card można bowiem aktywować do 31.01.2019 r., a zrealizować do 31.12.2019 r. Jeśli chcecie zrobić komuś oryginalny prezent, trudno o lepszy pomysł. Czyż nie?

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie