Nowy Bazaar już jest! Dlaczego warto po niego sięgnąć w zimowe wieczory?
Harper's Bazaar Polska, styczeń-luty 2019

Nowy Bazaar już jest! Dlaczego warto po niego sięgnąć w zimowe wieczory?

Na okładce – Michelle Gutknecht, polska modelka, która pomimo swojego młodego wieku, już podbija najważniejsze światowe wybiegi.
14.12.2018

Ostatnio mogliśmy oglądać ją na wybiegach domów mody, takich jak: Chanel, Zadig e Voltaire, Balmain czy Michael Kors, teraz zagościła na naszej okładce. Michelle Gutknecht już teraz wróży się karierę na miarę Anji Rubik. Dla nas w magicznej scenerii Morza Bałtyckiego, polska gwiazda modelingu zaprezentowała najbardziej romantyczne projekty sezonu. Efekty możecie oglądać od dziś, 14 grudnia, w najnowszym, styczniowo-lutowym wydaniu Harper's Bazaar.  W numerze inspirujących kobiet jest zresztą więcej.

fot. Adam Pluciński

1. Znajdziecie w nim choćby rozmowę z Michelle Obamą. Była pierwsza dama Stanów Zjednoczonych opowiada o swojej niezwykłej życiowej drodze, która prowadziła z biednego pokoiku w Chicago do Białego Domu, o niełatwym życiu żony polityka, terapii małżeńskiej i o niebezpieczeństwie, na jakie naraził jej rodzinę Donald Trump nieodpowiedzialnymi wypowiedziami i insynuacjami.

2. Aktorka, Magdalena Boczarska uchyla nam drzwi do swojej codzienności – i to aż na 24 godziny! Co jada, gdzie bywa, co czyta i ogląda, a także dlaczego 2019 rok będzie dla niej wyjątkowy, zdradza na łamach rubryki Moja lista.

fot. Kate Frydrych

3. Z dziennikarką Anną Gacek, której głos słyszycie regularnie w radiowej Trójce rozmawiamy o kobiecości. Czym jest dziś, czy łatwo ją odnaleźć we współczesnej modzie oraz muzyce?  A także czy w dobie mediów społecznościowych przeżywa poważny kryzys? My znamy już odpowiedzi.

fot. Sebastian Ciuliński

4. Dlaczego by nie wziąć przykładu z Sonii Bohosiewicz i w nowy rok wkroczyć ze słowem „uwielbiam” na ustach? Zamiast powtarzać sobie: zrobię to, nie zrobię tego, zacznę to, zerwę z tym, powiedzieć jak gwiazda: uwielbiam żyć, uwielbiam spotykać się z ludźmi, uwielbiam jeść, uwielbiam się śmiać... I wziąć życie we własne ręce!

fot. Gosia Turczyńska

5. Zainspirujcie się także Agnieszką Grochowską, która w wywiadzie dla BAZAAR mówi: „Chcę więcej, chce ciekawie przeżyć swoje życie” i opowiada o wyzwaniach, których ostatnio się podjęła. Rola w szwedzkim serialu Sanctuary (kręconym między innymi... w Alpach i Rzymie) to tylko jedno z nich. Jak udaje jej się znaleźć równowagę między pracą i życiem prywatnym?

6. Do swojego domu w kolorowej dzielnicy Notting Hill zaprasza nas także Hannah Weiland, założycielka marki Shrimps. Wnętrza spodobają się wam szczególnie, jeśli jesteście fankami sztuki nowoczesnej, lat 70., sztucznych futer i pamiątek z podroży.

7. A skoro o nich mowa, zapraszamy do lektury naszego podróżniczego dodatku. Odkrywamy przed wami najpiękniejsze krajobrazy i najciekawsze atrakcje: Wysp Owczych, Pemby i Neapolu. A może wybrać się w trasę Orient Expressem? W końcu nowy rok skłania do śmiałych postanowień.

Neapol / fot. Getty Images

8. Kompletując sylwestrową kreacje, skorzystajcie z naszych podpowiedzi, przygotowanych pod wpływem fascynacji: Rio de Janeiro, Tokio, Wenecją i Sankt Petersburgiem.

9. Dopełnieniem niech będzie czerwona szminka idealna – ją także znajdziecie na łamach BAZAAR. Udanej lektury!

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie