4 trendy ślubne, które będą dominować w 2019 roku
Reem Acra, wiosna-lato 2019 / fot. ImaxTree / agencja Free

4 trendy ślubne, które będą dominować w 2019 roku

Tak!
13.01.2019

Planujesz wziąć ślub w 2019 roku? Gratulacje! To idealny moment – żadnej konkurencji w postaci Meghan Markle albo księżniczki Eugenii – możesz być pewna, że oczy będą zwrócone tylko w twoją stronę! Zwłaszcza, jeśli skorzystasz z naszego miniprzewodnika po najważniejszych trendach ślubnych A.D. 2019. Dzięki nim nie tylko poczujesz się jak prawdziwa księżniczka, ale i będziesz mogła się wyróżnić. W tym roku projektanci pomyśleli bowiem także o pannach młodych, które lubią myśleć niestandardowo. Nie trzymamy cię dłużej w niepewności.

Przedstawiamy aktualne urodowe trendy ślubne.

Dominujące trendy ślubne 2019 roku 

1. Kokardy

To trend, który królować będzie nie tylko na ślubnym kobiercu, ale i w codziennej garderobie. Na wiosnę-lato 2019 lansują go światowej sławy projektanci: Valentino, Erdem czy Emilia Wickstead. Małe, duże, liczne lub występujące w pojedynkę – wszystkie kokardy są równie modne. W modzie ślubnej obecne od wieków – tym razem w bardziej subtelnym, nowoczesnym wydaniu. Mogą być główną ozdobą prostej sukienki, albo pojawiać się pod postacią akcesoriów do włosów – klasycznych wstążek czy spinek lub grzebieni w kształcie kokard (te ostatnie, w całości ozdobione perłami, lansuje choćby Simone Rocha). Są także ozdobą butów. Widziałyście model z ostatniej kolekcji Magdy Butrym?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Butrym (@magdabutrym)

2. Sukienki mini

Odważna, ale i nowoczesna alternatywa dla klasycznych trenów i tiuli. W 2019 roku panny młode dumnie eksponują nogi. Tak jak znana francuska influencerka AnneLaure Mais Moreau (@adenorah), która wesele przetańczyła w drapowanej mini od polskiej projektantki. Tak, znów chodzi o Magdę Butrym.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wedding on film

Post udostępniony przez AnneLaure Mais Moreau (@adenorah)

Ciekawostka? Na tę samą sukienkę zdecydowała się także Kylie Jenner, która założyła ją na jedno ze świątecznych przyjęć. 

Kylie Jenner nie mogła zrobić większego wrażenia w sukience polskiej projektantki.

3. Komplety

Kto powiedział, że biorąc ślub, trzeba założyć sukienkę? W tym roku modniej będzie tego nie robić. Projektanci lansują garnitury, a także topy noszone w duecie ze spodniami lub spódnicą. W klasycznej bieli lub w odcieniu kości słoniowej. W swojej ofercie mają je choćby: Gabriela Hearst, Emilia Wickstead i londyńska marka Half Penny. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Something for the weekend... ok it’s Thursday but I like to get excited early #britishbridal #halfpennylondon #britishbrides #halfpennybride

Post udostępniony przez Kate Halfpenny (@halfpennylondon)

4. Niezwykła koronka

Niezwykła, bo bardzo dekoracyjna – zdobiona błyszczącymi kryształkami, koralikami i aplikacjami 3D (motylkami, kwiatami czy innymi przestrzennymi formami). Na Instagramie będzie wyglądać świetnie.

Viktor e Rolf, wiosna-lato 2019 / fot. ImaxTree / agencja Free

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Starburst embellishments adorn the Jolene gown. For further information on this style contact enquiries@jennypackham.com #jennypackhambride #jolene

Post udostępniony przez Jenny Packham Bridal (@jennypackhambridal)

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie