Karnawał w luksusowym wydaniu? Nie możecie przegapić tego wydarzenia!
fot. IMax Tree

Karnawał w luksusowym wydaniu? Nie możecie przegapić tego wydarzenia!

Rezerwujcie 18 i 19 stycznia.
14.01.2019

Wielka moda, luksusowe kosmetyki i perfumy, najlepsze samochody i najnowocześniejsze gadżety...  – a wśród nich Wy! Wyjątkowe wydarzenie, organizowane na wzór ekskluzywnych imprez, które są już dobrze znane w Szwajcarii czy w Nowym Jorku,  odbędzie się w tym tygodniu w Polsce! A konkretnie w Warszawie.

Pierwsza edycja Luxury Cranival w Warszawie

W warszawskim EXPO XXI odbędzie się wydarzenie bez precedensu. Luxury Carnival to wyjątkowy festiwal marek luksusowych i klasy premium. Podczas wydarzenia zaprezentuje się mnóstwo renomowanych i luksusowych firm z branży mody, akcesoriów, kosmetyków, motoryzacji i wielu innych. Stworzą one wyodrębnione strefy, w których będziecie można nie tylko poznać produkty z portfolio danej marki, ale i dokonać zakupów. A wszystko to w karnawałowej oprawie!

fot. materiały prasowe

W specjalnych, kameralnych strefach ambasadorowie marek będą przeprowadzać indywidualne prezentacje. Panie będą mogły na przykład poznać najnowsze trendy z dziedziny kosmetyków, makijażu czy mody, panowie – porozmawiać z wytwórcami luksusowych zegarków i poznać tajniki szycia garniturów na miarę. Podczas Luxury Carnival będzie można także wziąć udział w seminariach i konsultacjach eksperckich – to absolutnie wyjątkowa okazja do zapoznania się z ofertą danej marki. Każdy uczestnik będzie mógł też spróbować szczęścia w loterii i wygrać atrakcyjne nagrody.

fot. materiały prasowe

Luxury Carnival – jak sama nazwa wskazuje – zapewni to, co w karnawale najważniejsze, czyli rozrywkę na najwyższym poziomie. Impreza będzie miała charakter festiwalowy, a o atmosferę wydarzenia zadba dobrze wszystkim znany Conrado Moreno. Na żywo zagrają profesjonalni muzycy jazzowi i kameralni,  a dopracowana scenografia i gra świateł z pewnością wprowadzą was w wyjątkowy nastrój. To doskonała alternatywa dla weekendowego wypadu z przyjaciółmi. Zwłaszcza, jeśli lubicie życie w luksusie.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie