To zdjęcie na Instagramie przebiło najpopularniejszy post Kylie Jenner
fot. Getty Images

To zdjęcie na Instagramie przebiło najpopularniejszy post Kylie Jenner

Internet ma poczucie humoru.
15.01.2019

Sami nie wierzymy, że o tym piszemy, a jednak... Nie da się bowiem ukryć, że ostatni dowcip internautów bardzo nas rozbawił. Nie zamierzamy trzymać go więc jedynie dla siebie.

Pamiętacie zdjęcie małej Stormi, które jej mama Kylie Jenner opublikowała zaraz po narodzinach córeczki, podając do wiadomości jej imię? Fotografia przedstawiająca dziewczynkę trzymającą mamę za palec uzyskało ponad 18 milionów polubień, tym samym bijąc rekord popularności wśród wszystkich zdjęć opublikowanych na Instagramie w całej jego historii. Istnieje więc duża szansa, że doskonale je znacie. Jeśli nie, przypominamy.

Kylie Jenner nie mogła zrobić większego wrażenia w sukience polskiej projektantki.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

stormi webster

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

Teraz, choć trudno nam w to uwierzyć, zdjęcie zostało zdetronizowane. A przebiła je fotografia przedstawiająca... zwykłe kurze jajko! Zaskoczone? No cóż, nie był to przypadek lecz właśnie żartobliwa inicjatywa. Pod zdjęciem jajka zamieszczonym na profilu @world_record_egg 4 stycznia bieżącego od razu umieszczono adnotację, że to próba przebicia pod względem popularności fotki małej Stormi. I to próba udana. Jajko polubiło ponad 30 milionów fanów?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Let’s set a world record together and get the most liked post on Instagram. Beating the current world record held by Kylie Jenner (18 million)! We got this #LikeTheEgg #EggSoldiers #EggGang

Post udostępniony przez EGG GANG (@world_record_egg)

Co na to Kylie? Podeszła do tematu z dystansem i w ramach odpowiedzi opublikowała wideo, na którym dla zemsty rozbija jajko o ziemię. Zresztą zobaczcie same. Czy to wystarczy, by zyskać uznanie ponad 30 milionów instagramowiczów. No cóż, wydaje nam się, że jajko długo jeszcze pozostanie niepokonane. A wy już je polubiłyście?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Take that little egg

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie