Carrie Bradshaw powraca!
fot. Getty Images

Carrie Bradshaw powraca!

Dzięki Instagramowi!
21.01.2019

Tiulowa spódnica wirująca podczas obrotu wykonanego na niebotycznie wysokich (i nieziemsko drogich) szpilkach na ulicach Manhattanu – to właśnie na ten moment czekałyśmy regularnie przez ponad 20 lat ukazywania się kultowego już serialu. Teraz legendarną scenę z „Seksu w Wielkim Mieście” można obejrzeć ponownie. Wystarczy zajrzeć na profil Sary Jessiki Parker. Odtwórczyni Carrie Bradshaw postanowiła ją bowiem odtworzyć, a następnie opublikować krótkie wideo. Zresztą zobaczcie same. 

Najważniejsze lekcje mody, jakich udzieliła nam Carrie Bradshaw.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My old friend. She is making a brief reappearance. Partnering with a great brand and supporting a cause we all care about. More to come. X, SJ

A post shared by SJP (@sarahjessicaparker) on

Sarah Jessica Parker odtwarza kultową scenę z „Seksu w Wielkim Mieście”

„Moja dawna przyjaciółka. Na chwilę powraca. Partnerując świetnej marce i wspierając sprawę, na której zależy nam wszystkim. Więcej niebawem. Całusy, SJ” – napisała pod filmem aktorka, a w jego finale pojawia się hasztag #PourItForward. I choć szczegóły przedsięwzięcia nie są jeszcze znane (w końcu zgodnie z zapowiedzią, mamy się dowiedzieć dopiero niebawem), możemy podejrzewać, że to wynik zaangażowania gwiazdy w działania charytatywne. „Pour It Forward” to bowiem jedno z haseł, wykorzystywanych przez organizację Water.org, założoną w 2009 roku przez Gary'ego White'a i Matta Damona, której celem jest zapewnienie wody pitnej (i dostępu do urządzeń sanitarnych) w krajach Trzeciego Świata. Na czym polega inicjatywa, w którą zaangażowana jest Sarah Jessica Parker, jeszcze nie wiadomo. Będziemy informować was jednak na bieżąco. Stay tuned! A po więcej informacji zapraszamy na stronę Water.org. 

Stylistka Carrie Bradshaw zdradza swoje sposoby na świetny wygląd.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie