Jeśli lubicie dobrą muzykę, zakochacie się w najnowszym pomyśle Louis Vuitton
fot. Getty Images

Jeśli lubicie dobrą muzykę, zakochacie się w najnowszym pomyśle Louis Vuitton

Najbardziej designerskie słuchawki ostatnich miesięcy.
27.01.2019

Jabłuszko odchodzi do lamusa. Teraz najmodniejsze logo na sprzęcie elektronicznym to monogram LV. Wszystko to za sprawą francuskiego domu mody, który wypuścił na rynek sygnowane przez siebie słuchawki bezprzewodowe. Jeśli więc, równie mocno co modę kochacie dobrą muzykę, stracicie głowę dla tego gadżetu. 

Louis Vuitton lansuje najbardziej stylowe słuchawki bezprzewodowe

Bezprzewodowe słuchawki do uszu do wynik współpracy Louis Vuitton i Master & Dynamic, nowojorskiej firmy audiofilskiej, specjalizującej się w sprzęcie dla najbardziej wyrafinowanych klientów. Najpopularniejsze są te ogniście czerwone, choć do wyboru mamy także inne kolory: czarne, białe lub w żółte i niebieskie paski. Wszystkie pozwalają słuchać muzyki przez 3,5 godziny bez przerwy i są kompatybilne zarówno z aplikacjami Apple, jak i Androida. Jedyna wada? Cena. Trzeba za nie zapłacić 995 dolarów. Do kompletu Louis Vuitton oferuje równie stylową, okrągłą ładowarkę ze stali nierdzewnej w białym lub czarnym kolorze do wyboru. 

Dzięki temu kosmetycznemu gadżetowi dermatolog nie będzie ci już potrzebny.

To nie pierwszy raz kiedy słynny dom mody romansuje z technologią. W 2017 stworzył już smart watcha Tambour Horizon. Geek goes chic? Słynne już słowa Anny Wintour stały się przepowiednią.

fot. materiały prasowe Louis Vuitton

fot. materiały prasowe Louis Vuitton

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie