Dlaczego warto przeczytać najnowszy numer BAZAAR?
Harper's Bazaar Polska, maj 2019

Dlaczego warto przeczytać najnowszy numer BAZAAR?

Majowy numer już w sprzedaży!
02.04.2019

Spragnione cieplejszych dni? Zacznijcie od wiosennej metamorfozy. Pomysły znajdziecie na łamach majowego wydania BAZAAR, w którym dużo uwagi poświęcamy przyjemnościom, a wśród których istotne miejsce zajmują urodowe rytuały. „Zabawne, jak ich wybór dużo mówi o nas samych, o naszym stylu życia, o tym, co dla nas ważne, bez czego natomiast spokojnie mogłybyśmy się obyć” – pisze we wstępie redaktor naczelna Anna Zaleska. Zachęcając, by z tej perspektywy spojrzeć na kobiety, o których jest teraz głośno.

1. Gwiazda majowej okładki, top modelka Natalia Siódmiak, o urodę dba głównie od wewnątrz. Co je, co pije i jakiej zasady dotyczącej odżywiania ściśle przestrzega? Przeczytajcie naszą rozmowę z gwiazdą wybiegów.

 

2. Z Katarzyną Warnke spędzamy 24 godziny. Dzień zaczynamy (bardzo wcześnie!) od półtoragodzinnej sesji jogi, by następnie zajrzeć na plan zdjęciowy. Co aktorka robi po pracy? Jak wypoczywa, gdzie bywa i co czyta? W majowym numerze znajdziecie odpowiedzi.

3. Do zmiany garderoby inspirują nas słynne ikony stylu: od popularnej w latach 70. Farah Fawcett po współczesną romantyczkę Elle Fanning. A nasza stylistka podpowiada, jak nosić najmodniejsze w tym sezonie kolory: od kości słoniowej po pudrowy róż i odcienie kawy z mlekiem.

4. Redaktor mody Gabriela Czerkiewicz wyjaśnia, jak to się stało, że Meghan Markle – zupełnie niechcący – została jedną z najbardziej wpływowych osób w branży mody. 

fot. Getty Images

5. A sekretarz redakcji Maja Chitro w prywatnym londyńskim klubie Laylow rozmawia z Duą Lipą, jedną z najpotężniejszych artystek w branży muzycznej, która niedawno została ambasadorką marki Pepe Jeans.  

6. Na łamach numeru świętujemy też 60. urodziny lalki Barbie, przyglądając się, jak zmieniała się na przestrzeni lat, nieustannie fascynując największych projektantów mody. I wpływając na popkulturę. 

7. Z Maggie Gyllenhaal, gwiazdą filmu „Przedszkolanka” (mówi się, że to rola jej życia!), zastanawiamy się nad tym, jak to jest, gdy kobiecemu umysłowi nie dostarcza się wystarczająco dużo ekscytujących bodźców.

8. Najmodniejsze fryzury i makijaże na wiosnę odkrywamy za sprawą sesji przygotowanej przez stylistów Davines i makijażysty NEO Make Up. Przyglądamy się także urodowym mikrotrendom z wybiegów. A także sprawdzamy, kiedy warto skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej (wskazujemy najnowsze i najskuteczniejsze zabiegi).

9. Odpoczywamy przy dźwiękach trąbki i saksofonu, przyglądając się fascynującemu życiu legendarnych jazzmanów (a także ich stylowi).

10. Wybieramy się w podróż pociągiem z St Moritz do Zermatt, wzdłuż najpiękniejszych dolin i przełęczy Szwajcarii.

11. A na koniec... Wspólnie z naczelną brytyjskiego BAZAAR, Justine Picardie, żegnamy Karla Lagerfelda, przytaczając zapis ich ostatniego spotkania i ostatniej rozmowy...

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie