Święto kwiatów w Warszawie
5. edycja Święta Kwiatów / fot. Cezary Rucki

Święto kwiatów w Warszawie

Po raz kolejny alternatywny dom handlowy Mysia 3 zamienił się w wielki pachnący ogród.
17.04.2019

Najmodniejsze i najbardziej nieprawdopodobne odmiany roślin przywiezione przez kwiaciarzy i hodowców z całej Polski, a także... autorska biżuteria, ręcznie robiona ceramika i naturalne kosmetyki – tak w skrócie można by opisać główne atrakcje Święta Kwiatów – wydarzenia, które 13 kwietnia 2019 roku odbyło się w alternatywnym domu handlowym Mysia 3 w Warszawie. 

fot. Cezary Rucki

 5. edycja Święta Kwiatów za nami!

Alternatywny dom handlowy Mysia 3 wspólnie z magazynem kulinarno-lifestylowym Usta Święto Kwiatów zorganizowały już po raz piąty. Po raz kolejny przyciągając prawdziwe tłumy, w tym gwiazdy – Katarzynę Zielińską i Annę Dereszowską (pierwsza poszukiwała roślin do swojego nowego ogrodu, druga – wybierała ekologiczne produkty).

fot. Cezary Rucki

fot. Cezary Rucki

Nic dziwnego, atrakcji nie brakowało. Odwiedzający mogli nie tylko zrobić tu zakupy, ale i wziąć udział w warsztatach z ecoprintingu, skosztować domowych wypieków i miodów z wędrujących pasiek, napić się piwa z lokalnych manufaktur albo... przepysznej kawy. Była to także doskonała okazja, by wymienić się doświadczeniami w hodowli roślin i konsultacji z ekspertami, a także wizyty ze swoją rośliną „u lekarza” – w specjalnie do tego zorganizowanej przychodni. Po prostu – być bliżej natury. A wszystko to w sercu wielkiego miasta. 

Przegapiłyście wydarzenie? Zobaczcie zdjęcia i pamiętajcie, by wybrać się za rok. Święto kwiatów to już wiosenna tradycja.

fot. Cezary Rucki

fot. Cezary Rucki

fot. Cezary Rucki

fot. Cezary Rucki

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie