Gorący przedmiot pożądania wszystkich polskich foodies
fot. Getty Images

Gorący przedmiot pożądania wszystkich polskich foodies

Też go zapragniesz!
13.05.2019

Kochasz fine dining i przy każdej możliwej okazji starasz się, aby twoje potrawy były nie tylko pyszne, ale i piękne? My również. Na wyczarowanie kulinarnego dzieła sztuki, które zachwyci podniebienie i... zainspiruje na Instagramie potrzeba jednak czasu. Na szczęście, znalazłyśmy urządzenie, które stanie się niezawodnym pomocnikiem każdego foodie.

Siemens iQ500 – piekarnik do zadań specjalnych

A ponieważ jedną z najzdrowszych metod obróbki potraw i najlepszym sposobem na zachowanie ich bogatego smaku jest pieczenie, mowa będzie o piekarniku. A konkretnie  o superinteligentnym urządzeniu – niezwykłym Siemens iQ500, który pomaga skrócić pracę nad potrawami do minimum. Przyjrzyjmy się dokładniej, co potrafi piekarnik iQ500.

 

Zapewne nie raz zdarzyło się wam w nieskończoność czekać, aż piekarnik osiągnie odpowiednią temperaturę. Na szczęście to już przeszłość! A wszystko to dzięki funkcji coolStart, która pomija etap rozgrzewania piekarnika. Ciekawostka? Temperaturę 175°C piekarnik osiąga już w około 5 minut! Do urządzenia dołączona jest też rewelacyjna cyfrowa „książka kucharska”. Mowa o systemie cookControl30, w którego pamięci znajduje się 30 automatycznych programów do pieczenia mięs, ryb, warzyw i ciast. Po prostu wybierasz potrawę, którą przyrządzasz, a piekarnik sam zadba o jej perfekcyjne wypieczenie.

To jeszcze nie wszystko. Jeżeli urządzasz większą imprezę, w piekarniku Siemens iQ500 możesz upiec więcej! Ustawiasz potrawy na trzech poziomach, a system 3D hotAir plus równomiernie rozprowadza gorące powietrze na każdym z nich. Trzy pieczenie na jednym „ogniu”? Proszę bardzo! W dodatku raz na zawsze zapomnisz o niedopieczonych miejscach.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Siemens Home Polska (@siemenshomepl)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Siemens Home Polska (@siemenshomepl)

 

A gdy przyjdzie pora, aby posprzątać? Funkcja activeClean® wymaga od ciebie minimum zaangażowania. Po prostu wycierasz luźne zabrudzenia, a z tymi trudniejszymi piekarnik radzi sobie sam – zamienia je w łatwy do usunięcia popiół. A do tego ten piekarnik wygląda niesamowicie stylowo…

 

Więc informacji na jego temat znajdziesz na: www.siemens-home.bsh-group.com

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Siemens Home Polska (@siemenshomepl)

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie