Instagram ma zamiar wprowadzić rewolucyjną zmianę!
fot. Getty Images

Instagram ma zamiar wprowadzić rewolucyjną zmianę!

Nie wyobrażamy sobie tego.
24.04.2019

Według najnowszych doniesień Instagram planuje wprowadzić rewolucyjną zmianę. Jaką? Choć dziś trudno w to uwierzyć, w przyszłości planuje ukryć liczbę polubień pod zdjęciami! Wszystko po to, by zdjąć z użytkowników presję społeczną...

Banana bun, czyli koczek, który jest teraz hitem na Instagramie.

Rewolucja na Instagramie – nie będzie widać lajków?

Jak ma to wyglądać w praktyce? Już wyjaśniamy. Użytkownicy Instagrama wciąż będą widzieli kto, i ile osób polubiło zamieszczone przez nich zdjęcie. Liczba lajków nie będzie jednak widoczna publicznie. Wyświetli się tylko kilka nicków oraz dopisek „i inni”. Skala polubień zostanie jednak utajniona. Już mówi się, że jeśli zmiana rzeczywiście zostanie wprowadzona, utrudni życie influencerom, którzy nie będą mogli już pochwalić się liczbą fanów reagujących na każdy z postów, co może zniechęcić współpracujące z nimi marki.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Morning in LA having coffee with my best friends and catching up on new babies coming

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

Czy status influencera zostanie zagrożony? Nie wiadomo. Zwłaszcza, że decyzja Instagramu nie jest jeszcze ostateczna. Na razie rozwiązanie poważnie brane jest pod uwagę. To konsekwencja badań nad medium społecznościowym, z których wynika, że epatowanie obrazami wyidealizowanego świata negatywnie wpływa na zdrowie psychiczne jego użytkowników. A problem pogłębia właśnie nierozerwalnie związana z korzystaniem z niego presja społeczna. Co Wy na to?

Dlaczego psycholog John Deckmann stał się objawieniem Instagramu?

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie