Dlaczego warto przeczytać czerwcowy numer BAZAAR
Georgia May Jagger na okładce Harper's Bazaar Polska, czerwiec 2019

Dlaczego warto przeczytać czerwcowy numer BAZAAR

W sprzedaży od 7 maja.
07.05.2019

Harper's Bazaar Polska z Georgią May Jagger na okładce właśnie trafił do sprzedaży

To bogactwo, różnorodność, piękno nie może się znudzić. Nie przestaję się cieszyć tym, że Europa jest teraz częścią mojego świata i że ja, moja rodzina, Polska jesteśmy jej częścią” – pisze w edytorialu do najnowszego, czerwcowego numeru BAZAAR redaktor naczelna, Anna Zaleska (przeczytajcie też, jak wspomina swoje perypetie związane z pierwszym przekroczeniem granicy, bo było... zabawnie). To pierwsze w naszej historii wydanie tak bardzo europejskie. Na jego łamach o ulubione miejsca w Europie, smaki, wrażenia, widoki pytamy więc aktorów, projektantów mody, artystów i szefów kuchni. A także odkrywamy warte uwagi niszowe marki modowe z Kijowa, Kopenhagi, Madrytu czy Reykjavíku. Ale to nie wszystko, co znajdziecie w nowym Harper's BAZAAR. Który dziś, 7 maja, trafił do sprzedaży.

 

Dlaczego warto przeczytać czerwcowy numer Harper's BAZAAR Polska 2019?
 

1. Georgia May Jagger, gwiazda naszej czerwcowej okładki, właśnie rozpoczyna nowy rozdział w swoim życiu – przeprowadza się do swojego chłopaka do Nowego Jorku. Ale nas najbardziej ciekawi, czego nauczyli ją rodzice: Mick Jagger i Jerry Hall, jak wyglądało jej dorastanie u boku Rolling Stones i kto miał największy wpływ na jej styl. Zdjęcia autorstwa Iny Lekiewicz w stylizacji Kary Becker przeniosą was w wakacyjny klimat brytyjskiego wybrzeża.

Georgia May Jagger / fot. Ina Lekiewicz


2. Co robi, kiedy mąż odprowadzi starszego syna do szkoły, a młodszy ma właśnie drzemkę, jakich przyjemności sobie nie odmawia, a także na punkcie czego ma absolutną obsesję – na łamach waszej ulubionej rubryki 24 godziny z... o swoim dniu opowiada Magda Mołek.

Magda Mołek

fot. archiwum prywatne

 

3. Amsterdam, Sztokholm, Neapol i Berlin – sprawdzamy, co jest modne na ulicach modnych europejskich miast. Podpowiadamy też, jak nosić kombinezon – symbol kobiecej siły i niezależności, absolutny must-have tej wiosny.

fot. Getty Images

4. Lou Doillon, francuska it-girl (jak przystało na córkę Jane Birkin) i gwiazda muzyki, właśnie nagrała nową płytę. „Jedną z chorób współczesnego świata jest to, że ludzie wypowiadają się na tematy, o których nie mają bladego pojęcia” – mówi w rozmowie z Mają Chitro.. Ona sama zaskakuje wiedzą i erudycją.

Lou Doillon nowa płyta

fot. materiały prasowe

5. „Wszystkie drogi prowadzą do miłości”, wierzy Bela Komoszyńska, liderka zespołu Sorry Boys. W rozmowie z Harper'sem wyznaje, że w modzie ceni rozmach, własny styl i odwagę, a w życiu kieruje się słowami Gandhiego: bądźmy zmianą, którą pragniemy ujrzeć w świecie. 

fot. Sebastian Ciuliński

6. Wykorzystanie sztucznej inteligencji w świecie beauty może oznaczać koniec tradycyjnych perfumerii i salonów kosmetycznych… Temat bada szefowa działu urody, Ilona Rechnio. Ciekawe, co o tym sądzicie?

7. Czym jest dla nas Europa? Za co ją kochamy? Które miejsca i jacy artyści najbardziej nas inspirują? Ulubiony film? Dzieło sztuki? Smak? W naszej europejskiej sądzie wzięli udział artyści, aktorzy i projektanci mody, między innymi Agnieszka Grochowska, Olka Osadzińska, Dawid Tomaszewski, Michalina Olszańska, Lara Gessler… Warto również sobie zadać te pytania.

8. Jeden z najbardziej znanych na świecie polskich artystów Wilhelm Sasnal niezwykle rzadko udziela wywiadów. Dla Harper'sa i Marty Czyż zrobił wyjątek. „Dzięki temu, że żyjemy w Polsce w 2019 roku, zaczynamy rozumieć, jakim przywilejem jest mieszkanie w Europie”, mówi. I pokazuje swoje prace, dla których Europa stała się inspiracją.

Wilhelm Sasnal, bez tytułu, olej na płótnie (2017) / fot. materiały prasowe

9. Udo Kier i raper Vienio, czyli artystowska rezydencja w Palm Springs i pracownia w kamienicy na warszawskiej Starówce. Obaj panowie zaprosili Harper's Bazaar do siebie, by porozmawiać o tym między innymi, jak ważne jest w życiu otaczanie się pięknymi przedmiotami.  

10. W nowej rubryce Notes tym razem Karolina Wójcik (@viva_a_via). Co zaplanowała na czerwiec? Gdzie będzie spędzać piękne letnie wieczory, na co poluje po paryskim tygodniu mody i dokąd wybiera się w podróż? Inspirujące spotkanie z influencerką.

fot. archiwum prywatne

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie