Już w ten weekend zapraszamy na wyścigi konne pod patronatem BAZAAR
źródło: Harper's Bazaar UK

Już w ten weekend zapraszamy na wyścigi konne pod patronatem BAZAAR

Bądźcie tam z nami!
17.05.2019

Gonitwa pod patronatem BAZAAR 18 maja na Torze Służewieckim

Gigi i Bella Hadid, Mary-Kate Olsen, Julia Roberts, Madonna, Johnny Depp, Viggo Mortensen, a nawet królowa Elżbieta II... Co łączy ich wszystkich? Podpowiadamy – miłość do koni. Jeśli chcecie pójść w ich ślady i także połknąć bakcyla, zajrzyjcie na Tor Służewiec, gdzie już w najbliższą sobotę, czyli 18 maja, o godzinie 17.00 odbędzie się gonitwa pod patronatem BAZAAR (a nieco wcześniej, bo o godzinie 15.30 – wyścig zorganizowany przez zaprzyjaźnioną z nami redakcję magazynu Esquire). Wspólnie będziemy świętować okrągłe urodziny Toru, na którym konie ścigają się już od 80 lat!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Warto wybrać się na wyścigi na Tor Służewiec #wyscigikonne #sluzewiec #torsłużewiec #konie #horseracing #torsluzewiec #warszawa #warsaw

A post shared by Tor Wyścigów Konnych Służewiec (@torsluzewiec) on

Będzie to doskonała okazja, by bliżej poznać jedną z najbardziej elitarnych dyscyplin sportowych (i jedną z najstarszych form jeździectwa na świecie) i na własnej skórze poczuć żyłkę rywalizacji. A także obejrzeć najpiękniejsze kapelusze, fascynatory czy toczki, które są charakterystycznym elementem panującego na wyścigach dress code'u. Zapraszamy!

Impreza odbędzie się przy wsparciu naszych partnerów – marek: San Pellegrino, Wedel, Land Rover, Bloom Box, Fork Restaurant by Robert Sowa. 

Bazaar zaprasza na wyścigi konne na Służewcu

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie