Bazaar & Esquire Horse Racing Day już za nami!
Karolina Pisarek podczas Harper's Bazaar & Esquire Horse Racing Day / fot. AKPA

Bazaar & Esquire Horse Racing Day już za nami!

Zobaczcie, jak bawiliśmy się na wyścigach.
19.05.2019

Kiedy wczoraj rano, w sobotę, 18 maja 2019 r., obudził nas rzęsisty deszcz i grzmoty, przeżyliśmy chwilę grozy. To właśnie tego dnia, wspólnie z zaprzyjaźnionym z nami magazynem Esquire, ludźmi świata mody, kultury i sztuki i innymi miłośnikami rozrywki w najlepszym stylu, planowaliśmy spotkać się na wyścigach, by wspólnie świętować 80-lecie Toru Służewiec. Mieliśmy szczęście – do godziny 15.00, czyli rozpoczęcia imprezy, wypogodziło się całkowicie, a nawet wyszło słońce. Z ulgą wyciągnęłyśmy więc koktajlowe sukienki, kapelusze i fascynatory. By z przepięknej Trybuny Honorowej z wypiekami na twarzy przyglądać się koniom, biegnącym w gonitwach pod naszym patronatem. 

Bazaar & esquire Horse Racing Dayfot. AKPA

Wyścigi konne Służewiec

fot. AKPA

Jak bawiliśmy się podczas Harper's Bazaar & Esquire Horse Racing Day?

Emocji nie brakowało już od pierwszych chwil wydarzenia. Dzień rozpoczęliśmy gonitwą Esquire'a. W oczekiwaniu na kolejną – już pod naszym patronatem, oglądaliśmy wystawę słynnej ilustratorki Anny Halarewicz (a było warto – prace powstały pod wpływem inspiracji najważniejszymi pokazami Alexandra McQueena, ulubionego projektanta artystki), słuchaliśmy muzyki na żywo, jaką zapewnił nam pianista Tomasz Betka, odpoczywaliśmy w strefie chill out zaaranżowaną przez firmę Iqos, a także delektowaliśmy się kurczakiem w serze, dorszem w kaparach i innymi wyśmienitymi daniami, przygotowanymi dla nas przez Restaurację Fork. Podjadając także wedlowskie Ptasie Mleczko i sącząc wino i idealnie pasującej do okoliczności nazwie – The Dark Horse). O wrażenia estetyczne zadbała marka Bloom Box, która upiększyła stoły kompozycjami kwiatowymi. Kolejna atrakcja? Konkurs na najpiękniejsze nakrycie głowy. A trzeba przyznać, że wybór był naprawdę trudny, bo goście stanęli na wysokości zadania. To właśnie dlatego wyłoniliśmy aż dwie laureatki. 

fot. AKPA

fot. AKPA

Gwiazdy podczas Harper's Bazaar & Esquire Horse Racing Day

Zwieńczeniem wieczoru był koncert zespołu Sorry Boys z charyzmatyczną Belą Komoszyńską na czele (wywiad z piosenkarką przeczytacie w najnowszym numerze BAZAAR). I trudno wyobrazić sobie lepszy finał imprezy.

Koncert Sorry Boys na Wyścigachfot. AKPA

Podczas wydarzenia nie brakowało zresztą także innych gwiazd. Swoją obecnością zaszczyciły nas: Karolina Pisarek, Małgorzata Tomaszewska, Nikola Stajszczak, Odeta Moro, Anna Markowska, Milena Rostkowska-Galant (to właśnie ona zachwyciła nas swoim fascynatorem-różą projektu Roberta Czerwika) czy blogerka Gosia Boy.

Milena Roskowska-Galant na wyścigachfot. AKPA

Zajrzyjcie do naszej galerii i przeżyjcie to z nami jeszcze raz.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie